Заміна (ремонт) датчика приближення iPhone 12

Заміна (ремонт) датчика приближення iPhone 12
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 500 грн

Отримати знижки на Святого Миколая ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на iPhone

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Відновлення датчика приближення iPhone 12

Датчик приближення відповідає за вимикання дисплея при розмові на телефоні та бере участь у роботі face id. Екран перестав гаснути під час розмови? В такому випадку у вас зламався в Афоні 12 датчик наближення. Звертайтесь в сервісний центр Айкула для професійного ремонту техніки Apple. Датчик приближення може вийти з ладу при:

  • падінні;
  • попадання води в середину пристрою.

За таких ситуацій пошкоджується шлейф датчика. Поломка датчика супроводжується виходу з ладу face id та True tone. Дана поломка в iPhone 12 лагодиться лише перепайкою. Тому для якісного ремонту вашого пристрою потрібно звернутися до сервісного центру ICOOLA у Львові та Ужгороді.