Заміна дисплея iPhone 14 Pro (з помилкою в налаштуваннях при заміні екрану)

Заміна дисплея iPhone 14 Pro (з помилкою в налаштуваннях при заміні екрану)
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
14 800 грн

Ой хто, хто, Миколая любить... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone до Дня святого Миколая

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна дисплейного модуля iPhone 14 Pro на оригінал

Дисплей Айфону 14 Pro - є дуже крихкий і підлягає частим пошкодженням. Від сильних ударів та падінь на екрані з'являються подряпини й тріщини, через які Айфоном 13 Pro неможливо користуватись і він втрачає весь функціонал. Є елементи дисплейного модуля, які неможливо відремонтувати, тому потрібна повна заміна дисплею. Рекомендуємо замінити на тільки на оригінальні запчастини, щоб не нашкодити смартфону ще більше. 

  • Оригінальний дисплей - це насамперед якість та гарантія. Чіткі та гарні кольори, висока яскравість і якість шлейфів. Це буде дуже гарний вибір.
  • Гарантія. Якщо Ваш Айфон 14 Pro є не на гарантії, тому коли ви міняєте оригінальний дисплей, Ви зберігаєте гарантію пристрою на рік. 
  • Також оригінальний дисплей збереже герметичність вашого Айфону 14 Pro. При встановленні нового дисплею зберігається захист від пилу та води.

Чому саме Айкула?

Тому, що у нас найкраще обладнання в Україні, і наші кваліфіковані майстри проведуть найважчий ремонт. Наша адреса м. Львів. вул. Володимира Великого 12. Ми будемо раді бути корисними для Вас!