Заміна дисплея iPhone 6s Plus

Заміна дисплея iPhone 6s Plus
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 900 грн

Отримати знижки на Святого Миколая ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на iPhone

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Важлива частина телефону – дисплейний модуль iPhone 6s Plus

Якби обережно ви не користувались своїм смартфоном, на жаль, через різні неприємні ситуації буває, що він випадає вам з рук. Найгірше, що може статись у даній ситуації це те, що екран покриється тріщинами або й взагалі перестане працювати. Як визначити, що саме потрібно заміняти у телефоні? Адже екран складається з декількох частин: сенсор, скло та дисплей.

Якщо буде пошкоджено тільки скло, тоді сенсор буде працювати справно, реагуватиме на ваші дотики та зображення буде ідеальним, без плям та засвітлень. Коли ж проблема буде у дисплеї, тоді сенсор на вашому телефоні може зовсім не реагувати, або на дисплеї з’являться темні плями. На сьогодні замінити пошкоджений дисплей Айфону 6с Плюс можна за лічені хвилини. У більшості дорогих смартфонів дисплей міцно склеєний із сенсорним склом і їх роз’єднання є досить ризикованою справою. Тому відбувається заміна всього модулю разом.

Заміна та ремонт екрану Apple iPhone 6s Plus у Львові

Наш сервісний центр ICOOLA після діагностики проблеми з модулем дисплею вашого iPhone без проблем проведе його заміну. При заміні ми використовуємо спеціальні інструменти та матеріали за допомогою яких, після заміни - ваш телефон знову буде мати захист від пилу та води. Кожен з наших професійних майстрів вже виконав декілька сотень операцій по заміні дисплейного модуля. Тому вам не потрібно переживати про якість роботи, вона у нас завжди на першому місці.

Чи буде мій телефон після заміни виглядати по іншому та чи буде якість зображення такою ж хорошою як на попередньому модулі, що стояв до заміни? Звичайно що так! У своїй роботі ми використовуємо тільки оригінальні запчастини, які ми беремо з телефонів донорів, адже компанія Apple офіційно не продає свої запчастини. Косметичний стан та якість зображення на вашому екрані після заміни ніяк не зміниться і буде таким же як і на попередньому екрані.

Тому якщо у вас з’явилась проблема з дисплейним модулем, яка не дозволяє вам користуватись телефоном, то звертайтесь до професіоналів, які працюють в Айкулі і ми швидко та якісно виконаємо ремонт вашого iPhone!