Заміна дисплея iPhone SE

Заміна дисплея iPhone SE
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 100 грн

Отримати знижки на Святого Миколая ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на iPhone

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна дисплейного модуля iPhone SE

Айфон SE 2016 року випуску заслужив народну популярність завдяки сукупності відмінною начинки і недорогий вартості. Шанувальники невеликих екранів відзначають збільшену продуктивність, зручність користування, відмінну якість фото- і відеозйомки. Бюджетна модель зберегла функції сучасного гаджета нарівні з компактним дисплеєм.

Як і будь-який мобільний пристрій, телефон може перестати працювати з різних причин. Найбільш частою поломкою є розбитий екран. У цьому випадку проводять повну або часткову заміну. Наш сервісний центр оснащений спеціалізованим обладнанням для проведення профільних ремонтних робіт iPhone SE. Звернувшись до нас, ви отримаєте грамотну консультацію від досвідчених майстрів.

Коли потрібно міняти дисплейний модуль в iPhone SE

Гаджет від Apple оснащений чудовим екраном, що відтворює яскраві картинки. Розбитий екран відноситься до несправностей, що стався в ході експлуатації. Телефон впав на тверду поверхню, піддався тиску або механічних дій, в результаті яких скло тріснуло. При цьому сам екран може продовжувати працювати коректно.

Дисплейний модуль технічно складається з наступних частин:

 • захисне скло;
 • плівка OCA, що з'єднує скло і сам дисплей;
 • сенсорна панель;
 • матриця;
 • підсвічування;
 • рамка, на якій кріпляться всі елементи.

Якщо тачскрін працює справно, але присутні тріщини на екрані, можна замінити тільки скло. Ремонт проводиться з обережністю, так як необхідно акуратно відокремити тріснуту скляну частину від основного модуля - дисплея. Складність полягає в поділі вкрай крихких і тонких компонентів. Процедура трудомістка, вимагає великого досвіду і набитою руки майстра. Також задіяні такі складові:

 • спеціалізоване обладнання (вакуумна камера, сепаратор);
 • ОСА-клей;
 • інструменти для розшарування компонентів модуля.

Використовувана в процесі роботи заводська технологія дозволяє зберегти всі функції дисплея, роботу сенсора, кольору. Послуга коштує дешевше, так як немає необхідності міняти екран повністю.

У тих випадках, коли предметна діагностика виявила поломку дисплейного модуля, його необхідно замінити новим. Причинами несправності можуть бути промокання, сильний удар, вироблення ресурсу, збої в ПО, поломка плати та інші.

Процес заміни дисплея

Вимагає від майстра певних навичок і вмінь. Телефон розбирається повністю, тому важливо дотримувати правильну послідовність при демонтажі і установці нової запчастини. Процедура включає такі дії:

 • розбирання апарату за допомогою спеціальних інструментів (викрутки різних розмірів, присоски для демонтажу екранів, шпатель, пінцети з антистатичним покриттям для від'єднання шлейфів та інших компонентів);
 • відкріплення несправної запчастини;
 • зворотна збірка з новим модулем;
 • тестування пристрою (визначення чіткості картинки, відгук сенсора);
 • перевірка працездатності в складі телефону.

Наш центр надає послуги по заміні модуля в найкоротші терміни. Майстри мають солідний досвід роботи, оснащені необхідними інструментами та комплектуючими. Фахівці мінімізують можливі зазори при підгонці нового вироби в корпусі. Ремонтні роботи виконуються згідно з інструкціями, використовуються якісні клеї, герметики, скотчи прозорого кольору.

Вартість ремонту

Перш ніж усунути несправність, фахівці нашого центру проводять діагностику, яка включає зовнішній огляд пристрою, встановлення причини поломки. У разі заміни модуля вартість робіт визначається в більшій мірі ціною нової запчастини. Ремонт нескладний. Якщо в процесі розбирання були виявлені додаткові проблеми, які потребують усунення, підсумкова сума може збільшитися. Наша компанія проводить дорогі маніпуляції з гаджетом тільки після узгодження обсягу робіт з замовником.

Як швидко здійснюється ремонт iPhone SE

Швидкість робіт залежить від супутніх факторів:

 • складність конструкції телефону;
 • наявність деталей в сервісному центрі;
 • час, витрачений на тестування апарату (2-3 години). При виявленні неточностей, процес повторюється;
 • виявлення нових проблем;
 • зайнятість сервісних інженерів.

При доступності необхідних комплектуючих робота виконується швидко (протягом 1 дня).

Які запчастини встановлювати

Якщо ви плануєте заміну дисплейного модуля, то свій вибір краще робити на користь оригінальних комплектуючих. Вартість вище, ніж використання аналогів, але це якісний товар, який ідеально підійде під конкретну модель. Відновиться контрастність, чітке зображення, зникнуть розлучення, аномальні кольорові плями. Герметичність гаджета буде на колишньому рівні, використання додаткових шарів герметика не буде потрібно. Пристрій продовжить справно функціонувати.

Ми використовуємо девайси повсюдно: для дзвінків, роботи, соціалізації, реклами, просування бренду, як органайзера. Поломка дисплея улюбленого телефону - неприємна ситуація, яка, на жаль, зустрічається досить часто. Наш сервісний центр спеціалізується на неполадки