Заміна кнопок гучності в iPhone 11 Pro

Заміна кнопок гучності в iPhone 11 Pro
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
2 100 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна кнопки гучності в iPhone 11 Pro

Дані кнопки використовується постійно. У Айфона 11 Про ця кнопка використовується для регулювання гучності мелодії дзвінків, динамка, системних повідомлень та ін. Нею також можна відключити звук повністю. Часто причиною поломки є фізичний знос. Так як вона знаходиться збоку, на торці, через з'єднання корпусу може проникати пил, з часом вона накопичується і заважає нормальній роботі. При не коректній роботі даних кнопок ми рекомендуємо вам звернутися в сервісний центр ICOOLA який спеціалізується на ремонті техніки Apple. Наші майстри проводять безкоштовну діагностику та виявивши проблему беруться за сам ремонт. Наш сервіс знаходиться У ICOOLA звертаються не тільки жителі Львова. Щоб передати в ремонт смартфон з іншого міста, звяжіться з менеджером сервісного центру, опишіть поломку. Надішліть телефон через найближче відділення «Нової Пошти». Вкажіть номер накладної. На наступний день ми отримаємо телефон, зробимо ремонт і в цей же день відішлемо його вам назад.