Заміна кнопок гучності в iPhone 11 Pro

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
580 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна кнопки гучності в iPhone 11 Pro

Дані кнопки використовується постійно. У Айфона 11 Про ця кнопка використовується для регулювання гучності мелодії дзвінків, динамка, системних повідомлень та ін. Нею також можна відключити звук повністю. Часто причиною поломки є фізичний знос. Так як вона знаходиться збоку, на торці, через з'єднання корпусу може проникати пил, з часом вона накопичується і заважає нормальній роботі. При не коректній роботі даних кнопок ми рекомендуємо вам звернутися в сервісний центр ICOOLA який спеціалізується на ремонті техніки Apple. Наші майстри проводять безкоштовну діагностику та виявивши проблему беруться за сам ремонт. Наш сервіс знаходиться У ICOOLA звертаються не тільки жителі Львова. Щоб передати в ремонт смартфон з іншого міста, звяжіться з менеджером сервісного центру, опишіть поломку. Надішліть телефон через найближче відділення «Нової Пошти». Вкажіть номер накладної. На наступний день ми отримаємо телефон, зробимо ремонт і в цей же день відішлемо його вам назад.