Відновлення | Заміна корпусу iPhone 6

Відновлення | Заміна корпусу iPhone 6
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
930 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

iPhone 6: ціна та інструкція по заміні корпусу

Здавалося б, пошкодження корпусу iPhone 6 проблема тільки естетики. Така думка істинна тільки тоді, якщо на вашому корпусі лише не значні царапини або вм’ятини. Але якщо на корпусі присутні досить значні пошкодження? Для кращої ергономіки, компанія Apple зробила iPhone 6 з достатньо тонким корпусом, і вільного місця під кришкою немає, відзначимо, що корпуса більш нових моделей куди міцніші, до прикладу в бу iPhone 11 навряд чи ви зможете пошарпати корпус. Всі елементи розташовані тісно один до одного і до корпусу в тому числі. Користувачі часто купують смартфони компанії Apple для того, щоб залишатись стильним. Але важко гордитись та залишатись стильним зі смартфоном який виглядає відверто погано. Тому користувачі часто виконують заміну корпусу в Айфоні 6. Перед початком заміни потрібно вимкнути телефон.

Для безпроблемного процесу ремонту вам необхідно мати:

 • Викрутку Pentalobe 0.8;
 • Викрутку Philips 1.5;
 • Лопатку-медіатор;
 • Присоску;
 • Пінцет;
 • Новий корпус.

ICOOLA рекомендує дотримуватися такого алгоритму. Після того як телефон вимкнено, відкручуємо два нижніх болти, на яких тримається рамка дисплея. Обережно відкриваємо телефон, піднявши дисплейний модуль вверх за допомогою присоски або спеціальної лопатки.

Щоб від’єднати дисплейний модуль необхідно спочатку знеструмити плату, для цього знімаємо захисну планку над конектором батареї, та відключаємо її. Далі знімаємо захисну планку з конектора модуля і відключаємо модуль і усе навісне обладнання.

Далі ми відключаємо два шлейфи кнопок гучності та перемикання вібро і кнопки включення. Після цього демонтуємо антени та підсилювачі. Далі знімаємо основну камеру, попередньо перед цим, знявши захисну планку. Після зняття камери, виймаємо сім-лоток, далі відкручуємо три гвинти на яких тримається системна плата і знімаємо її.

Демонтаж батареї буде відбувається трохи легше і зручніше якщо ми, знімемо вібромотор Taptic Engine та динамік, після чого демонтуємо батарею потягнувши за спеціальні кінці скотчу, які знаходяться внизу батареї. Під час заміни корпусу в Apple iPhone 6 можливо виконати заміну вашої батареї на нову якщо у вас:

 1. Максимальна місткість АКБ менше ніж 75%;
 2. Батарея здута або була пошкоджена разом із корпусом iPhone 6;
 3. Батарея швидко розряджається або не заряджається.

Для того, щоб демонтувати шлейфи кнопок, відкручуємо гвинти в місцях кріплення і обережно їх демонтуємо, бажано при цьому їх нагріти, для того, щоб клей, на який вони закріплені – став трохи м’якший і втратив свої властивості. Після всіх вищеперерахованих дій, демонтуємо нижній шлейф, попередньо відкрутивши всі гвинти на які він закріплений. Також перед тим, як встановлювати нижні сіточки динаміку та мікрофону потрібно почистити за допомогою спирту і зубної щітки або замінити їх якщо:

 • Вас погано чути співбесіднику;
 • Ваш основний динамік починає рипіти при високому рівні гучності;
 • Якщо в сіточках присутні великі отвори.

Для того, щоб встановити всі запчастини у новий корпус iPhone 6, всі дії потрібно виконувати в зворотному порядку. Перед тим як закривати телефон, його необхідно протестувати і тільки пересвідчившись у тому, що все справно працює можна закривати телефон. Приблизно такі ж дії виконуються і на новіших моделях, таких, як Айфон Х.

Звісно виконати роботу по ремонту корпусу в Айфоні 6 самотужки досить складно, до того ж ви можете пошкодити будь-які інші супутні елементи, порвати шлейфи чи зламати материнську плату, то ж рекомендуємо звертатися до спеціалістів, котрі професійно та якісно виконають увесь процес ремонту.