Заміна корпусу iPhone 7 Plus

Заміна корпусу iPhone 7 Plus
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 700 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна корпусу iPhone 7 Plus в ICOOLA

Корпус iPhone 7 Plus як і будь якого іншого пристрою виконує ряд важливих задач. У нашому випадку корпус «сімки» є захистом для всіх елементів смартфона, забезпечує герметичність та дарує захист від води та пилу. Одночасно корпус бере на себе частину функцій антени.

Кожен користувач старається берегти свій гаджет, та з часом може скластись ситуація, коли за різних обставин з’являються різноманітні пошкодження. Вони можуть бути незначними, або іноді дуже серйозними. В будь якому випадку не буде лишнім проконсультуватись з майстрами ICOOLA, які безкоштовно порадять способи вирішення проблеми або ж візьмуться за ремонт та заміну корпусу iPhone 7 Plus.

Перейдемо до теми заміни погнутого або поломаного корпусу в Айфоні 7 Плюс. Коли прийнято рішення заміни через сильні пошкодження, непривабливий вигляд або несправну роботу, виникає ряд питань які найчастіше звучать:

  • Ціна. Заплативши за оригінальний корпус iPhone 7 Plus, ви отримаєте таку ж якість, яка була у вас при покупці нового смартфону;
  • Час ремонту? Заміна корпусу передбачає повне чи часткове розбирання всіх внутрішніх елементів і перестановку в новий корпус. Це займає в середньому годину часу (а з важкими випадками до двох годин);
  • Гарантія? На всі роботи які виконує сервісний центр ICOOLA надається гарантія терміном на 1 місяць;
  • Якість. Так як і з гарантією, всі роботи виконуються максимально якісно для збереження оригінальності і відповідності вимогам захисту від пилу і вологи.

Чому саме ICOOLA? Все просто! Досвід, швидкість і гарантія. Приємним бонусом являється те, що під час заміни корпусу наші спеціалісти безкоштовно вам почистять усі інші компоненти та роз’єми. Що позитивно вплине на зручність використання в подальшому. З любов’ю icoola.ua