Заміна мікрофона iPhone 6

Заміна мікрофона iPhone 6
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
410 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Термінова заміна мікрофона в iPhone 6 дешево у Львові

При всій мультифункціональності сучасних смартфонів, початкове і основне їхнє призначення - зв'язок, яка забезпечується парою «розмовний динамік - мікрофон». Останній необхідний для передачі голосу, і якщо він виходить з ладу, то спілкування між співрозмовниками стає неможливим. Тільки терміновий ремонт iPhone у Львові здатний виправити ситуацію.

Але тут є ще одна особливість, притаманна шостій моделі бренду Еппл - конструкцією передбачено три мікрофони зі строго визначеними «службовими обов'язками». Один, основний, займається тільки передачею мови під час бесіди, а два інших доводять його до досконалості, дозволяють вести «начитку» тексту, здійснювати відеодзвінки, гучний зв'язок. Винуватцем бід найчастіше стає саме перший модуль, так як він відчуває максимальне навантаження.

Що робити, якщо погано чутно співрозмовника в iPhone 6?

Приступати до реанімування здатності Айфона бу, передавати розмову співрозмовника можна тільки після підтвердження несправності пристрою одержувача. З цією метою проводиться діагностика гаджета. Тим більше не варто займатися «самолікуванням» - відсутність професійного обладнання, знань і досвіду в сфері ремонту девайсів на базі цифрових технологій можуть призвести до сумних результатів. Ви або понесете значно більше збитки на відновлення смартфона, або і зовсім його позбудетеся.

Саме тут в ICOOLA ви можете знайти максимально правильне рішення при виникненні проблем з «яблучним» мікрофоном. Наші фахівці часто мають справу з такого роду зверненнями клієнтів і напрацювали власну технологію визначення причин виходу з ладу даних пристроїв і методи їх усунення. Ми впевнені в своїй роботі, що підтверджується наданням гарантії на виконані послуги протягом року.

Приводом до походу до майстра повинні стати наступні «симптоми»:

 • вас постійно перепитують на іншому кінці лінії через перериви звуку;
 • співрозмовник скаржиться на нерозбірливість мови;
 • присутність сторонніх шумів, шелесту, потріскувань і інших нехарактерних звуків;
 • «Відлуння в трубці» або «голос з бочки».

Але не можна упускати ще один момент. Захисні сітки виходу мікрофона можуть банально забитися сміттям, залипнути брудом. Позбувшись від них, власник телефону отримує шанс «зняти камінь з душі».

Ціна на заміну мікрофона в Айфоні 6 у Львові?

Витрати на боротьбу за «здоров'я мовного апарату» смартфона багато в чому залежать від характеру ушкоджень, типу мікрофона. Але в одному ви можете бути впевнені, звертаючись до сервісного центру ICOOLA, що в нашій особі ви знайдете найбільш лояльного, в плані ціноутворення, виконавця. Керівництво компанії не женеться за миттєвою прибутком, а прагне створити довірчі, взаємовигідні відносини між клієнтом і майстерні з довгостроковою перспективою. До того ж ми працюємо як і магазин, у нас ви можете купити iPhone 7 Плюс за дуже вигідними умовами.

У розрахунок вартості беруться реальні трудовитрати, фронт робіт і ціна нових деталей, вузлів, використаних при виконанні замовлення. При цьому відповідальність майстер бере на себе колосальну з урахуванням крихкості деталей і складності збірки, а гарантія на виконану послугу діє протягом року.

Сума обмовляється відразу і надалі не збільшується. Ми пішли далі, звільнивши власників девайсів від оплати діагностики, навіть якщо після виявлення причин поломки вони відмовляються від ремонту. Якщо фахівець бачить, що забита захисна сітка мікрофона, то її чистка щіткою з тонким ворсом без розбирання корпусу Айфона також обійдеться безкоштовно.

Як відбувається ремонт мікрофона в цьому смартфоні

Вище ми вже відзначали, що частіше зустрічається несправність нижнього, розмовного модуля, заміна якого вимагає глибоких знань пристрої телефону, особливостей функціоналу всіх його вузлів, бо він розташовується на єдиному шлейфі з іншими елементами. Без професійного інструменту виконати всі заходи по такому ремонту «без сучка і задирки» неможливо.

Алгоритм дій в цьому випадку буде наступний:

 1. поруч з портом Айфона 6 відгвинчуються два болтика;
 2. акуратно, щоб не зламати фіксують затискачі, розкривається корпус смартфона;
 3. викрутивши внутрішній болтик, обережно витягується акумуляторна батарея з виїмки в платі;
 4. далі потрібно зняти контактну пластину;
 5. для від'єднання кабелю від гнізда синхронізації, знімається металева заслінка;
 6. відключивши шлейф антени, можна приступити до заміни мікрофона.

Відзначимо, якщо ви купили Ябко Львів у нашій компанії, то отримаєте лише високоякісний гаджет з безплатною гарантією.

Які запчастини використовуються в ICOOLA.UA при заміні?

Однозначно вказати перелік деталей, що входять в дану послугу, неможливо. Це може бути один лише мікрофон або комплект з динаміком. Якщо несправність виникла внаслідок сильного удару, то може бути пошкоджений і шлейф. При замиканні пристрою від проникнення води, або через перепад напруги, в процес можуть бути залучені і інші складові.

Який би не був характер виходу з ладу переговорного пристрою в Айфоні 6, сервісний центр ICOOLA у Львові забезпечить повне відновлення функціоналу вашого девайса з використанням оригінальних запчастин. Після закінчення всіх робіт ми обов'язково протестуємо апарат на працездатність і, за бажанням клієнта, продемонструємо старі демонтовані елементи.

Переваги ремонту мікрофона в компанії ICOOLA

Без удаваної скромності позначимо особливості нашої роботи, які привабливі для користувачів:

 • багаторічний досвід кваліфікованих співробітників центру;
 • низькі ціни на прямі послуги замовників;
 • триетапний контроль якості використовуваних оригінальних деталей;
 • діагностика телефонів виконується безкоштовно, незалежно від оформлення замовлення на послугу;
 • безкоштовна гарантія на роботу і мікрофон надається терміном на рік.

Свою заявку ви можете подати онлайн на сайті підприємства або, зв'язавшись з нами через телефон. Ваш вживаний iPhone 6 буде відновлений в найкоротший термін.