Заміна мікрофона iPhone SE

Заміна мікрофона iPhone SE
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
670 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Зламався мікрофон в iPhone SE: якісна заміна в Айкулі?

Айфон СЄ вельми популярний телефон. В сервісний центр він потрапляє не часто. Ця модель не відноситься до флагманським, але її характеристики хороші.

Зручний, надійний смартфон, з не найбільшою діагоналлю екрану. Він подобається діловим людям, у яких немає часу на Селфі і відеоігри.

Якісне «залізо» і стабільна операційна система - ось його характеристики.

Телефон зручно лежить в руці, так що пошкодження, пов'язані з падінням, трапляються рідко.

Мікрофон в Айфон СЄ встановлений якісний. Якщо він виходить з ладу, це пов'язано, в першу чергу, з недбалим поводженням.

Якщо зламався мікрофон, не поспішайте вирушати в магазин за новою моделлю, несправність можна усунути за 20 хвилин.

Чиому не працює мікрофон: причини поломки?

Ця поломка не є найчастішою, але все ж іноді до нас звертаються клієнти зі скаргами на непрацюючий мікрофон. Він може не працювати або взагалі, або в деяких програмах, наприклад, в скайпі. У будь-якому випадку, майстер повинен провести діагностику, розібратися в причинах несправності.

Причини, за якими не працює мікрофон, можуть мати програмний або апаратний характер.

Часто цю несправність може викликати попадання вологи всередину корпусу. Падіння в воду, перекинута чашка кави, часта причина поломки мікрофонів в Айфон РЄ. Проблему може викликати і утворення конденсату всередині телефону.

До поломки може привести і механічний вплив. Падіння, удари, інші впливу шкідливі для мікрофона.

Іноді звук пропадає від того, що динамік мікрофона просто засмітився. Видалити пил можна самостійно, за допомогою голки.

Програмний збій. Пристрій може не працювати після оновлення системи. Проблему можна вирішити самостійно, оновивши ПО.

Якщо програмні проблеми власник ще може вирішити самостійно, то апаратні несправності вимагають ремонту в сервісному центрі. Далі ми розповімо, як усуваються несправності.
Не можна скидати з рахунків і невміле поводження з телефоном. Наприклад, мікрофон може бути випадково вимкнений при піднесенні телефону до вуха. Перевірте, активна чи опція, додайте звучання до максима.

Що робити, якщо співрозмовник погано чує?

Спробуйте передзвонити ще кільком знайомим, можливо, проблема не у вас, а у співрозмовника. Якщо це не допомогло, перевірте покриття мережі, значок знаходиться в правому верхньому куті. Якщо покриття хороше, візуально оглядаємо динамік мікрофона.

Якщо телефон не новий, причиною поломки може стати засмічення сітки динаміка. Якщо є пил і бруд, видаліть її шпилькою. Робіть це дуже акуратно, щоб не пошкодити мікрофон.
Проблема може бути викликана окисленням ланцюга мікрофона. Це може бути результат попадання вологи або утворення конденсату. Якщо постраждав мікрофон, його доведеться замінити. Якщо мікрофон не постраждав, окисел на контактах можна видалити.

Мікрофон працює, але дуже тихо? Несправність, швидше за все, криється в поломці мікрофона, хоча, можливі й інші причини.

Якщо співрозмовник чує лише фон, причина може бути в несправності мікрофона, або в обриві ланцюга. У майстерні перевіряється робота ланцюга. Якщо в ланцюзі обривів немає, змінюється мікрофон.

У тому випадку, коли проблема викликана системною несправністю, можна спробувати перезавантажити телефон. Якщо це не допомогло, проводиться скидання до заводських налаштувань. Щоб не втратити інформацію, зробіть резервне копіювання. Як крайній випадок, доведеться здати телефон на перепрошивання.
Як здійснюється заміна мікрофона Айфона СЄ в Айкулі?

Якщо у вас виникли проблеми з мікрофоном, рекомендуємо його замінити на новий. Це досить проста процедура. У сервісному центрі вона заміна займе не більше півгодини. Тільки не пробуйте поміняти мікрофон самостійно, ви можете пошкодити телефон.

У сервісному центрі Айкула ремонт мікрофона на Айфон РЄ починається з діагностики. Вона абсолютно безкоштовна. Після діагностики, майстер називає причину поломки, вартість робіт. Мікрофон змінюється разом зі шлейфом. Процедура займе не більше 20 хвилин.

Сервісний центр Айкула працює тільки з оригінальними запчастинами. Стаж роботи майстрів - мінімум 5 років. Можете бути впевнені в тому, що заміна буде проведена швидко і якісно. Якщо протягом року після заміни мікрофон поламається знову, ми зробимо ремонт безкоштовно. Гарантія в 1 рік поширюється і на інші поломки, за винятком заміни акумуляторної батареї.
Поміняти мікрофон в Айкуле можуть не тільки жителі Львова, а й інших міст України. Ви відправляєте посилку «Новою Поштою», телефонуєте інженером сервісного центру, описуєте поломку, вказуєте номер посилки. Через пару днів забираєте відремонтований телефон в найближчому відділенні «Нової Пошти».

Ремонтувати в Айкулі вигідно. За діагностику гроші не беруться. Ми не передаємо замовлення в інші майстерні, що дозволяє домогтися конкурентної ціни.
Якщо виникли запитання щодо ціни, ремонту, умов доставки, звертайтеся. Ми відповімо на всі ваші запитання.

Ціна на заміну мікрофона?

Заміна мікрофона не займе багато часу, а, отже, буде коштувати недорого. Дізнатися актуальну на сьогоднішній день ціну можна у відповідному розділі сайту. Установка нового мікрофона обійдеться значно дешевше, ніж покупка телефону. Через півгодини, після здачі телефону в сервісний центр, ви зможете насолоджуватися спілкуванням з друзями.