Заміна нижнього поліфонічного динаміка в iPhone 6 Plus

Заміна нижнього поліфонічного динаміка в iPhone 6 Plus
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
310 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Поліфонічний динамік не працює: ремонт Айфона 6 Плюс.

Несправність поліфонічного динаміка iPhone 6 Plus є рідкісною поломкою у всіх модифікаціях смартфонів Еппл. Якщо у вашого гаджета виникла така проблема, то, як правило, це результат механічних впливів або попадання вологи в пристрій. Щоб швидко відновити нормальну роботу поліфонічного динаміка, скористайтеся послугами компанії ICOOLA, ось лінк на головну, де працюють професійні майстри, які зроблять грамотну заміну даного компонента в айфоні 6 Плюс. Послуги надаємо за вигідними цінами і з безкоштовною гарантією на встановлені деталі, що діє протягом 1 року.

Коли потрібна заміна поліфонічного динаміка Айфона 6 Плюс?

Потребує ремонту поліфонічного динаміка iPhone 6 Plus, коли:

 • стала дуже тихо відтворюватися музика, сигнал виклику або голос по гучномовному зв'язку
 • з'явилися сторонні звуки, схожі з тріском і хрипом під час відтворення аудіоматеріалів через динамік;
 • повна відсутність звуку в процесі телефонного виклику.

Ціна заміни оригінального мікрофона Айфона 6 Плюс?

Компанія ICOOLA надає якісні послуги по ремонту смартфонів Apple будь-якої складності за дуже вигідними цінами в Україні. У суму відразу включається вартість оригінальної запчастини та безпосередньо самої роботи нашого майстра. Скільки приблизно вам обійдеться заміна мікрофона в iPhone 6 Plus, ви можете подивитися на нашому сайті в представленому прайс-листі. Точну ціну послуги вам назве наш майстер після проведення безкоштовної діагностики.

Етапи ремонту динаміка iPhone 6 Plus

Процес ремонту поліфонічного спікера ми здійснюємо в такій послідовності:

 1. Клієнт приносить несправний смартфон в сервіс ICOOLA (адреса: м Львів, вул. Коцюбинського, буд. 25) або робить відправку пристрої новою поштою з Києва або іншого міста України.
 2. Майстер відразу приступає до проведення безкоштовної діагностики гаджета.
 3. Ми повідомляємо клієнтові всі виявлені несправності, а також узгоджуємо терміни і вартість ремонту. Якщо замовника щось не влаштує, то на цьому етапі він може відмовитися від наших послуг.
 4. Далі переходимо до безпосереднього проведення ремонту.
 5. Тестування пристрою після складання смартфона.
 6. Видача відремонтованого і працездатного iPhone 6 Plus або Айфон 11 бу.

Також, разом зі смартфоном ми видаємо клієнтам безкоштовний річний гарантійний талон на встановлені параметри.

Чому варто звертатися саме в Айкулу?

Всі ремонтні роботи в компанії ICOOLA виробляються на максимально високому рівні, з використанням виключно високоякісних інструментів та інноваційного програмного забезпечення. Серед інших наших переваг можна виділити:

 • Компетентність і професіоналізм - спеціалізуємося на ремонті смартфонів Еппл понад 5 років. Наші інженери вже досконально вивчили тонкощі і нюанси різних моделей цього знаменитого бренду, тому на якісне виконання роботи потрібна мінімальна кількість часу: від 15 хвилин до 1 години;
 • безкоштовну комплексну діагностику - все гаджети, що надійшли в наш сервіс, отримують точну оцінку стану, за яку вам не буде потрібно платити;
 • вигідні ціни - наша компанія веде орієнтовану на клієнтів цінову політику. Тому, вартість послуг найдоступніша в Києві і Україні. Спочатку озвучена ціна нашим майстром після діагностики не підлягає зміні до кінця виконання робіт;
 • серйозний підхід - ми готові приймати на ремонт Айфони 6 Плюс безпосередньо в своєму сервісі у Львові або з доставкою Новою Поштою;
 • скрупульозність і обов'язковість - за кожен отриманий від клієнтів смартфон ми несемо матеріальну і моральну відповідальність. Строго дотримуємося терміни виконання замовлення, наші майстри гранично обережні в процесі виконання роботи, повертаємо в ваші руки абсолютно готовий до використання девайс з зарядженої акумуляторної батареї;
 • використання оригінальних комплектуючих - в ході проведення ремонту виробляємо установку виключно оригінальних комплектуючих, що гарантовано забезпечує iPhone 6 Plus надійну і тривалу подальшу роботу;
 • приймаємо оплату зручними для клієнтів способами.

Скільки часу займе лагодження динаміка в смартфоні 6 Плюс?

У більшості випадків ремонт поліфонічного динаміка в iPhone 6 Plus займає близько 15 - 30 хвилин. Але, пристрій може мати і приховані несправності, які можуть бути виявлені нашим майстром ще в процесі проведення безкоштовної діагностики. Тому, часу може знадобитися більше в залежності від обсягу роботи. В будь-якому випадку, на усунення поломки нам буде потрібно не більше 1 години. Компанія ICOOLA дбайливо ставиться до часу своїх клієнтів і не змушує їх довго чекати!