Заміна слухового динаміка в iPhone 11 Pro

Заміна слухового динаміка в iPhone 11 Pro
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
2 100 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Ремонт голосового динаміка (верхній динамік) на iPhone 11 Про у Львові

Користувач даного пристрою використовує телефон не тільки для виконання стандартних функцій, але і перегляду фільмів, прослуховування музики і багато чого іншого. Все це можливо завдяки наявності якісного звуку. Дуже часто виникають проблеми у роботі голосового динаміка. Причиною не коректної роботи може стати що завгодно. Майстри з сервісного центру Icoola проведуть повну діагностику вашого пристрою безплатно. Фахівці сервісу ICOOLA пропонують широкий спектр ремонтних послуг, в тому числі і заміну або обслуговування верхнього динаміка. Якщо ваш верхній динамік не працює, не зволікайте, а звертайтеся до нас прямо зараз.