Заміна слухового динаміка в iPhone 11 Pro

Заміна слухового динаміка в iPhone 11 Pro
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 800 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Ремонт голосового динаміка (верхній динамік) на iPhone 11 Про у Львові

Користувач даного пристрою використовує телефон не тільки для виконання стандартних функцій, але і перегляду фільмів, прослуховування музики і багато чого іншого. Все це можливо завдяки наявності якісного звуку. Дуже часто виникають проблеми у роботі голосового динаміка. Причиною не коректної роботи може стати що завгодно. Майстри з сервісного центру Icoola проведуть повну діагностику вашого пристрою безплатно. Фахівці сервісу ICOOLA пропонують широкий спектр ремонтних послуг, в тому числі і заміну або обслуговування верхнього динаміка. Якщо ваш верхній динамік не працює, не зволікайте, а звертайтеся до нас прямо зараз.