Заміна скла камери в iPhone 11 Pro

Заміна скла камери в iPhone 11 Pro
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
950 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна оригінального скла камери Айфона 11 Pro за короткий час

Випираючий блок камер на Айфон 11 Про дуже вразливе місце. Якщо скло камери Айфона 11 Про розбилося, то краще не намагайтеся замінювати його самостійно, не маючи спеціалізованого інструменту, необхідних навичок і вмінь. Оскільки, допущена помилка може обійтися значно дорожче. Ми допоможемо вам вирішити проблему і повернути колишню якість знімків і відеороликів вашого смартфона. У нас - оптимальна ціна, висока швидкість і річна гарантія на встановлені оригінальні деталі! У компанії ICOOLA в наявності завжди є велика кількість оригінальних запчастин і комплектуючих для ремонту смартфонів Еппл. Тому, заміна пошкодженого скла камери iPhone 11 Pro забере у наших фахівців мінімум часу. Наш сервіс знаходиться за адресою : м.Львів, вул. Коцюбинського, буд. 25, або скористатися послугами Нової Пошти і відправити свій гаджет до нас.