Заміна скла основної камери в iPhone 13

Заміна скла основної камери в iPhone 13
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 100 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Ремонт скла камери в iPhone 13

В Айфон 13 встановлено міцне сапфірове скло, яке захищає камеру від зовнішніх чинників пошкодження. Дана частина корпусу смартфона iPhone 13 піддається зовнішньому пошкодженню частіше ніж частини, які виготовленні з металу. Що робити, якщо у вашому смартфоні пошкоджено скло камери? У нашому сервісному центрі ICOOLA ви можете відновити або відремонтувати будь-які поломки включаючи ремонт скла камери на айфоні 13. Наші спеціалісти вас з радістю проконсультують та вирішать будь - яку проблему. Ви можете нам зателефонувати або прийти за адресою: м.Львів, вул. Володимира Великого 12. Якщо ви знаходитесь в іншому місті ви можете відправити свій iPhone на ремонт Новою Поштою.