Заміна скла камери в iPhone 6s Plus

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
290 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Скло камери на Айфоні 6s Плюс розбилось: швидка заміна в ICOOLA

Захисне скло на камері iPhone 6s Plus призначене захистити вашу камеру від пошкоджень. Оскільки не існує таких чохлів, які б захищали його, тому, досить часто, воно приходить до такого стану при якому робити фотографії через нього неможливо. Apple використовує не просте скло, це сапфірове скло з високим рівнем прозорості та підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень. Але при падінні вашого смартфону, навіть цей високий рівень захисту не допоможе і дане скло може бути пошарпане або й зовсім трісне. Для власника телефону різниці у цих пошкодженнях не буде, оскільки у обох випадках, ви не зможете користуватись камерою. У вас може з’явитись одна або декілька з цих ознак:

  • Камера не фокусується;
  • З’являються помилки при відкритті додатку «Камера»;
  • Знімки виходять розмитими або з певними дефектами.

Крім падіння телефону, причинами заміни скла камери в Айфоні 6s Плюс може бути:

  • Користування телефоном без захисного чохла;
  • Потрапляння води або довгий час роботи телефону в умовах підвищеної вологості;
  • Забруднення об’єктива.

Хоча процедура заміни швидка, все ж вона потребує певних навиків та матеріалів, адже для заміни потрібно розбирати телефон та відключати модуль камери. Для проведення даного ремонту краще звертайтесь у сервісний центр Айкула. Ми виконуємо ремонти не один рік, маємо тисячі задоволених клієнтів, тому з високою відповідальністю виконаємо заміну скла камери на вашому iPhone. Ми можемо замінити навіть 3 вічка камери одразу, якщо це стосується Айфона 11 Про Макс бу. У своїй роботі ми використовуємо тільки оригінальні компоненти та професійні матеріали, тому після заміни та проклейки нового скла ваш телефон збереже рівень захисту від води та пилу. Часто заміна ще й допоможе покращити якість фотографії, адже з часом експлуатації його поверхня покривається мікроцарапинами, які не видно на око, але вони впливають на якість фото, тому заміна усуває цей недолік.

Як вберегти себе від подальших проблем ?

Для додаткового захисту можна використовувати захисну плівку або скло для захисту, оскільки воно буде приймати перший удар на себе, а його заміна коштує буквально копійки. Будьте обережні зі своїми гаджетами, адже ремонт Айфона у Львові виконують якісно дуже мало компаній, тому краще зайвий раз потратити на захисне скло, аніж викинути велику суму на заміну камери.