Заміна Wi-fi (Антени) в iPhone 6s Plus

Заміна Wi-fi (Антени) в iPhone 6s Plus
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 000 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Чому ламається Вай-Фай антена в iPhone 6s Plus?

Досить часто, при необережному ставленні в айфонах ламається Вай-фай антена, в такому разі користувач втрачає змогу підключитися до мережі інтернет через безпровідний зв'язок. Така поломка може виникнути через ряд наступних причин:

 • Збій програмного забезпечення;
 • Пошкодження антени;
 • Перевищено температурний режим;
 • Проблеми з модулем Wi-Fi.

При проблемах з програмним забезпеченням вам слід зробити наступні пункти:

 • Перезавантажити смартфон – більшість збоїв програмного забезпечення зникнуть після перезавантаження вашого пристрою, проте бувають і такі які залишаться, тоді вам потрібно виконати наступний пункт;
 • Перепрошити пристрій – це більш жорсткий спосіб боротьби зі збоями у програмному забезпеченні. Слід виконувати тільки у тому випадку, якщо у вас є досвід роботи у цьому, бо це достатньо відповідальний процес від котрого залежить роботоздатність вашого пристрою.

Якщо це не проблема з програмним забезпеченням, значить її корінь знаходиться у апаратній частині телефону. Тут ремонтом у домашніх умовах вже не обійтись оскільки, перш за все, потрібно провести діагностику на професійному обладнанні. Довіривши ремонт iPhone у Львові сервісному центру Apple ICOOLA у Львові, можете бути спокійними, адже у нас є все необхідне обладнання та професійні майстри, котрі з радістю повернуть вашому смартфону 100% роботоздатність. Тільки у нас терміновий ремонт антени Wi-Fi iPhone 6s Plus відбувається оперативно і ви швидко зможете користуватись своїм гаджетом повною мірою.

Основні ознаки того, що Вай-фай антена може бути несправна:

 1. Телефон не ловить Wi-Fi сигнал або ловить його погано;
 2. Значок Wi-Fi не активний;
 3. Циклічне підключення-відключення від мережі;
 4. Низька швидкість інтернету;
 5. Неможливість включити або виключити Wi-Fi.

Отримавши ваш телефон, він проходить повну діагностику, визначається у чому саме проблема. Після її ідентифікації (припустимо, це проблема саме у антені Wi-Fi) відбувається розбирання вашого iPhone бу та пошкоджена детальна замінюється на нову. Після цього відбувається процедура збору телефону та перевірка на роботу всіх його компонентів. Усім клієнтам ми надаємо безкоштовну гарантію на виконаний ремонт антени Wi-Fi, тому ви можете бути цілковито впевнені у подальшій якісній роботі вашого пристрою.