Заміна задньої камери в iPhone X

Заміна задньої камери в iPhone X
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
2 100 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

В котрих випадках необхідна заміна камери в iPhone X?

Основна (задня) камера Apple iPhone X є саме тим аргументом через котрий багато власників купили даний смартфон. Вона складається з двох 12-мегапіксельних модулів, як і в серії Plus, проте вони зазнали суттєвого покращення. Один модуль – ширококутна з діафрагмою 1.8, яка забезпечує чудову якість зображення при поганому освітленні та друга – телеоб’єктив з діафрагмою 2.4. Їх робота у тандемі забезпечує найкращу якість фотографій серед мобільних пристроїв. Саме тому справна камера – це обов’язок кожного власника даного телефону.

Причини при яких необхідний ремонт камери iPhone X?

Звісно трапляються нещасні випадки, результатом яких є збій у роботі основної камери. Від них ніхто не застрахований і вони можуть трапитись навіть без механічного впливу на телефон. Не справна робота камери може проявлятись у багатьох способах, тому давайте детально розглянемо причини, при яких вам потрібно ремонтувати камеру в iPhone X:

  • Не працює фокусування – при падінні лінзи могли зміститись, також частим пошкодженням при даному дефекті є пошкодження механізму фокусування або об’єктива;
  • Кольорові плями або полоси – даний дефект пов'язаний з проблемою матриці, що може бути спричинено падінням або потраплянням вологи. Може бути спричинене потраплянням пилу між камерою та захисним склом, у даному випадку вам допоможе звичайна чистка, проте якщо пил потрапив всередину вам допоможе тільки заміна камери;
  • Не працює стабілізація – також може виведений зі строю фізичним впливом на телефон. Він не підлягає ремонту, тому потрібна тільки його заміна;
  • Камера нагрівається при роботі – це може свідчити про потрапляння у камеру вологи, яка спричинила замикання елементів, котрі спричиняють нагрівання телефону в області камери. Є звичайно дуже малий шанс, що вам допоможе просто чистка, але ми б не рекомендували на це надіятись, скоріш за все потрібна заміна модуля камери.

Що робити, якщо не працює камера в iPhone X?

Однією з поширених причин при котрій камера не працює є програмний збій. Якщо ви увійшли в додаток «Камера» і бачите чорний екран або повідомлення з помилкою, в першу чергу вам слід перезавантажити смартфон. З високою ймовірністю дефект зникне і роботоздатність відновиться. Якщо ж цього не сталось, вам слід попробувати скинути Айфон ІКС на заводські налаштування. Якщо і даний спосіб не допоміг – це означає, що сталося пошкодження фізичного характеру і потрібно звернутись в сервісний центр по ремонту техніки Apple.

Проте пам’ятайте, що коли ваш iPhone впав і камера почала погано працювати, причина може бути в розбитому захисному склі, через нього камера може не фокусувати і можуть бути проблеми з освітленням. В даному випадку також не обійтись без сервісного центру, адже його заміна досить складна процедура.

Звернувшись у сервісний центр ICOOLA опишіть менеджеру несправність і що стало передумовою для її виникнення, це допоможе майстру швидше ідентифікувати причину проблеми. Майстер після підтвердження поломки та узгодження через менеджера ціни ремонту камери, безпосередньо приступить до роботи над вашим смартфоном. Після завершення ремонту, Айфон Х проходить 3-етапне тестування, щоб переконатись, що усі функції працюють належним чином. Після успішного проходження тестування, вас буде повідомлено та ви зможете забрати свій пристрій.

Які переваги звертатись саме до сервісного центру Айкула?

Усі наші майстри – професіонали з великим досвідом, котрі за свою кар’єру провели не одну сотню операцій по наданню смартфонам другого життя. Заміна камери операція не легка, вона вимагає відповідного досвіду та необхідних навиків, але повірте, для наших майстрів це повсякденне завдання. Тому ви можете цілком нам довіряти.

У своїй роботі ми використовуємо тільки оригінальні запчастини або запчастини, котрі зняті з телефонів-донорів. Це гарантує вам найкращу працездатність та якість будь-якого елемента у вашому телефоні.

Гарантія на виконану роботу. На усю виконану роботу наші клієнти отримують місяць безкоштовної гарантії на виконану роботу, адже ми впевнені у якості наших майстрів.