Заміна бездротової зарядки в iPhone 13 

Заміна бездротової зарядки в iPhone 13 
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
3 800 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Бездротова зарядка — універсальний надкорисна опція, яка конче необхідна сучасній людині. 

Причини заміни бездротової зарядки в iPhone 13:

Існує кілька причин, чому може знадобитися заміна бездротової зарядки в iPhone 13. Ось декілька з них:

  • Пошкодження порту зарядки.
  • Проблеми з бездротовим з'єднанням.
  • Проблеми з програмним забезпеченнямі.

Чому варто обрати сервіс ICOOLA:

Якщо у вас виникла проблема з бездротовою зарядкою в iPhone 13, то звернення до професійного сервісу є найбезпечнішим та найшвидшим рішенням. ICOOLA є одним з провідних сервісних центрів з ремонту Apple-техніки, маючи багаторічний досвід та знання для розв'язання будь-яких проблем з iPhone 13.

Ось кілька переваг обрання сервісу ICOOLA:

  • Швидкий ремонт: В сервісі ICOOLA ми забезпечуємо швидкий ремонт бездротової зарядки iPhone 13. Зазвичай ремонт займає не більше одного робочого дня.
  • Якість ремонту: Ми займаємося ремонтом Apple-техніки вже багато років, тому маємо великий досвід у вирішенні будь-яких проблем з iPhone 13. Наші професіональні майстри використовують лише оригінальні запчастини, щоб забезпечити якість ремонту та повну сумісність з вашим iPhone 13.
  • Гарантія на ремонт: Ми надаємо гарантію місяць на будь-який ремонт iPhone 13, включаючи заміну бездротової зарядки. Якщо будь-які проблеми пов'язані з нашим ремонтом з'являться протягом гарантійного періоду, ми безкоштовно виправимо їх.
  • Конкурентні ціни: Наші ціни на ремонт бездротової зарядки iPhone 13 дуже доступні. Ми завжди намагаємося запропонувати нашим клієнтам максимально можливу якість за доступну ціну.

Якщо у вас виникли проблеми з бездротовою зарядкою iPhone 13, то звернення до професійного сервісу ICOOLA є найкращим рішенням. Наші професіонали забезпечать якісний та швидкий ремонт з гарантією на місяць. Не гайте час та звертайтеся до ICOOLA!