Заміна бездротової зарядки в iPhone 13 

Заміна бездротової зарядки в iPhone 13 
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 500 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Бездротова зарядка — універсальний надкорисна опція, яка конче необхідна сучасній людині. 

Причини заміни бездротової зарядки в iPhone 13:

Існує кілька причин, чому може знадобитися заміна бездротової зарядки в iPhone 13. Ось декілька з них:

  • Пошкодження порту зарядки.
  • Проблеми з бездротовим з'єднанням.
  • Проблеми з програмним забезпеченнямі.

Чому варто обрати сервіс ICOOLA:

Якщо у вас виникла проблема з бездротовою зарядкою в iPhone 13, то звернення до професійного сервісу є найбезпечнішим та найшвидшим рішенням. ICOOLA є одним з провідних сервісних центрів з ремонту Apple-техніки, маючи багаторічний досвід та знання для розв'язання будь-яких проблем з iPhone 13.

Ось кілька переваг обрання сервісу ICOOLA:

  • Швидкий ремонт: В сервісі ICOOLA ми забезпечуємо швидкий ремонт бездротової зарядки iPhone 13. Зазвичай ремонт займає не більше одного робочого дня.
  • Якість ремонту: Ми займаємося ремонтом Apple-техніки вже багато років, тому маємо великий досвід у вирішенні будь-яких проблем з iPhone 13. Наші професіональні майстри використовують лише оригінальні запчастини, щоб забезпечити якість ремонту та повну сумісність з вашим iPhone 13.
  • Гарантія на ремонт: Ми надаємо гарантію місяць на будь-який ремонт iPhone 13, включаючи заміну бездротової зарядки. Якщо будь-які проблеми пов'язані з нашим ремонтом з'являться протягом гарантійного періоду, ми безкоштовно виправимо їх.
  • Конкурентні ціни: Наші ціни на ремонт бездротової зарядки iPhone 13 дуже доступні. Ми завжди намагаємося запропонувати нашим клієнтам максимально можливу якість за доступну ціну.

Якщо у вас виникли проблеми з бездротовою зарядкою iPhone 13, то звернення до професійного сервісу ICOOLA є найкращим рішенням. Наші професіонали забезпечать якісний та швидкий ремонт з гарантією на місяць. Не гайте час та звертайтеся до ICOOLA!