Я шукаю...

Віддалене керування камерою айфона: інструкція з налаштування

Камера iPhone

Мобільний телефон став невіднятною частиною життя. Кожен користувач застосовує гаджет в повсякденному житті для організації власного графіка, виконання будь-яких завдань. Сьогодні це обов'язковий аксесуар, який працює цілодобово. Сучасні мобільні телефони мають велику кількість доступних функцій, просте управління та оригінальний дизайн. Продукція Apple лідирує на ринку техніки за якістю і внутрішнього оснащення. Тому, більшість користувачів вибирає саме iPhone.

Айфон - це унікальний продукт, який поєднує в собі високий рівень безпеки, легке використання та якісне наповнення. Камера iPhone заслуговує на окрему увагу, бо за допомогою неї можна робити професійні фото.

Завдяки високій точності, камера передає повноцінну картинку, передає зображення максимально яскраво і реалістично. Компанія Apple, зокрема розробники, з кожним днем ​​вдосконалять продукцію. Управляти камерою сьогодні можна віддалено, тільки за допомогою допоміжних аксесуарів або додатка.

Також варто прочитати інформацію про стабілізатор для Айфона DJI OM 4.

Управління камерою iPhone

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Основні способи управління

Зробити фото на телефоні можна за допомогою спеціальної кнопки. Однак, щоб використовувати камеру віддалено, буде потрібно кілька зусиль. Сьогодні існує декілька зручних способів, які допоможуть зробити якісне і красиве фото на мобільний телефон.

  • Apple Watch.
  • Через голосове управління в спеціальному додатку.
  • За допомогою Siri.

Apple Watch вже давно стали популярними коштами багатофункціональності. Це універсальний годинник, які поєднують в собі не тільки час, але також перегляд повідомлень, електронної пошти, можливість відповідати на дзвінки. Крім цього, на смартгодиннику можна відстежувати місце розташування, стежити за здоров'ям, сном, встановлювати додаткові додаток, оплачувати покупки. Все це дозволяє використовувати Apple Watch як окремий пристрій.

Щоб зробити фото за допомогою годинника, необхідно запустити «Камера та віддалений додаток» на зап'ясті. Мобільний телефон встановити або розташувати в тому ракурсі, який необхідний для фото. Далі, на Apple Watch слід затиснути кнопку «Затвор». Згідно з налаштуваннями, фото буде зроблено протягом 3 секунд після натискання. Час дається для того, щоб зайняти зручну позицію. У кожного користувача є можливість відключити цю функцію. В налаштуваннях можна також включити спалах, вибирати функції Live Photo і HDR. Для цього слід натиснути три крапки в правому верхньому куті. Тут в меню можна знайти функцію перемикання з передньої або задньої камери.

Голосове управління необхідно запустити в налаштуваннях. Далі, слід знайти теку «Доступність, а потім« Голосове управління ». Перед використанням важливо переконатися, що перемикач активований і готовий до застосування (маленький значок мікрофона в лівому верхньому куті). Після цього, можна запустити камеру і вибрати бажаний ракурс, положення для фото, при необхідності вирівняти знімок. Якщо все готово, можна натискати кнопку «Збільшення гучності». При цьому, затвор автоматично спрацьовує і виходить фото. Щоб відключити цю функцію, слід також зайти в налаштування і деактивувати перемикач в меню.

Додаток Siri використовують практично всі власники iPhone. Це зручний голосовий помічник, який швидко та ефективно знаходить всю необхідну інформацію. Siri розпізнає голос і завдання на виконання. В iPhone є додаток «Ярлики». Тут розташовані спеціальні команди для швидкого доступу. У галереї є можливість знайти ярлик «Say Cheese», який, своєю чергою, використовує Siri. Щоб зробити фото віддалено, слід додати даний ярлик в «Активні». Далі, відкрити доступ до камери та дозволити програмі використовувати мікрофон. Після цього, можна приступати до процесу фото. Для цього необхідно сказати просту ключову фразу «Привіт, Siri. Скажи сир ». Це один з найпоширеніших способів. Завдяки легкому управлінню, цікавою задумом і реалізації, користувачі найчастіше використовують саме такий метод віддаленого управління камерою.

Також варто прочитати: Як вибрати кабель для зарядки смартфона, і чи впливає він на її швидкість.

Управління камерою iPhone

Головні переваги

На цей час більшість власників продукції Apple використовує камеру як один з головних інструментів. Пристрій високої якості дозволяє робити дійсно барвисті і яскраві фото. Камера з точністю передає і візуалізує картинку, визначає нічний або денне світло, вибудовує і вирівнює знімок.

Подібна багатофункціональність дає безліч переваг порівнюючи з іншими пристроями на ринку техніки, зокрема мобільних телефонів. В оновлених моделей розробники додали безліч новинок для ще більш комфортного використання. В iPhone 12, наприклад, стала доступна функція «Нічний режим», знімки можна робити навіть в приміщенні зі слабким освітленням. Крім того, на шанувальників Apple очікують:

  • Режим «Портрет», при якому камера створює ефект глибини різкості та робить фотографії з розмитим фоном.
  • Технологія Deep Fusion покращує якість знімків за допомогою нейромережі. Спільно з, але тим режимом Smart HDR 3 створює більш реалістичні зображення, навіть якщо в кадрі відразу кілька об'єктів.
  • Камера на iPhone 12 підтримує запис роликів Dolby Vision HDR. Це формат 4K-відео з високим динамічним діапазоном, яскравими та насиченими кольорами та поліпшеними тонами.

Управління камерою iPhone

З управлінням у віддаленому режимі з'являється ще більше варіантів для знімання. Є можливість створювати оригінальні, незвичайні знімки, обробляти за допомогою додаткових додатків. Кілька способів управління дозволяє коригувати зображення в реальному часі, при необхідності змінити положення або ракурс. При цьому, керувати камерою просто, легко і приємно. Можна вибрати найбільш зручний спосіб. Якщо немає можливості використовувати Apple Watch, варто перейти в додаток Siri або голосове управління.

Ваша оцінка: