Чистка динаміка iPad Air

Чистка динаміка iPad Air
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
540 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Першою ознакою необхідності ремонту або ж чистки динаміка iPad Air є повне або часткове зникнення звуку. 

Звісно, без справних динаміків портативний пристрій обмежує його функціональність та погіршує користувацький досвід у цілому. Користувач iPad Air вже не може подивитись новий епізод серіалу, або ж поспілкуватись з друзями або родиною через Skype, або ж інші месенджери та соціальні платформи. 

Щоб відновити роботу динаміка iPad Air, достатньо звернутись за консультацією або ж допомогою у сервісний центр, де повернуть справний пристрій у руки його власника у той же день без затримок. 

Коли потрібна чистка динаміка iPad Air?

Перш ніж нести портативний пристрій у сервісний центр для чистки чи заміни динаміка, все ж варто ретельно придивитись до того, який режим включений. Адже деколи користувачі настільки порушенням нормальної роботи iPad Air, що можуть не помітити те, що на пристрої активовано беззвучний режим. Далі рекомендують під'єднати навушники, та перевірити, чи є звук. Якщо ж у навушниках відтворення музики здійснюється у звичному режимі, то, скоріш за все, причина несправності у динаміку iPad Air. 

Щоб почистити сітки динаміка та видалити весь бруд, що накопичився за весь період користування портативним пристроєм, необхідно розібрати iPad Air. Як же ж дістатись до сітки динаміка й провести потрібну чистку від бруду та пилу? 

  • Необхідно вийняти крайову рейку, динамік, шлейф, й лиш потім демонтувати силіконовий ущільнювач з сіткою. 
  • Саму ж сітку чистять за допомогою інструмента у вигляді щітки, й додатково промивають, використовуючи для цього спирт. 
  • Після того як сітка динаміка підсохла, її можна монтувати, як і всі інші деталі, що довелось демонтувати раніше. 

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися чищенням динаміка Айпад 8 за найдоступнішою ціною!

Професійна чистка динаміка iPad Air у Львові

ICOOLA — це команда професійних майстрів, які надають необхідні послуги з ремонту, заміни та чистки динаміка iPad Air у Львові. Крім професійного сервісу, ICOOLA робить все швидко та якісно за найнижчими цінами у міста Лева. Менше як годину потрібно майстру ICOOLA, щоб провести необхідні маніпуляції з портативним пристроєм, та усунути всі несправності. 

ICOOLA використовує для ремонту оригінальні деталі iPad Air, а за один відремонтований пристрій посадить одне зелене насадження для покращення екологічної ситуації у місті, країні та всьому світі. 

ICOOLA — це українська renew компанія, що зробить все якісно, щоб динамік iPad Air звучав гучніше!