Діагностика iPad Air

Діагностика iPad Air
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
89.9 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

З iPad Air якісь непорозуміння? Він не хоче працювати у звичному режимі, а перезавантаження ніяк не допомогло? Телефонуйте 0 800 602 250 і ми швидко та надійно розв’яжемо найскладніші та майже безнадійні проблеми з вашою технікою.

Все про діагностику Айпад Air

Ніколи раніше не стикалися з фахівцями для ремонту електронних пристроїв? Потрібна їх допомога, а ви не знаєте, з чого розпочати? Насамперед — не панікуйте і не переймайтеся. Ознаки якісного сервісу видно одразу.

Ознайомтеся з підготовленою інструкцією для тих, хто шукає майстерню або сервісний центр по ремонту Apple у Львові.

Перед будь-яким видом ремонту гаджета кваліфіковані спеціалісти сервісного центру ICOOLA проведуть необхідну процедуру — діагностику. Це не займе багато часу, проте власнику буде відома точна причина пошкодження, а тому і ремонт буде виконаний в найкоротший термін. Деякі ламання iPad Air мають схожі прояви, а діагностика дозволить виявити, що напевно не працює в планшеті.  Тому така процедура дозволить зекономити не тільки час, а й кошти. 

Якісний ремонт можуть виконати тільки спеціалісти, тому якщо у сервісному центрі вам обіцяють полагодити гаджет за зовсім символічну ціну, це може бути показником некомпетентності майстра, відсутності досвіду або належного обладнання в сервісі.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному зробити діагностику Айпад 8 абсолютно безкоштовно!

Чому варто віддати перевагу ICOOLA?

Діагностика iPad Air – важливий етап, від точності проведення якого залежить успішний ремонт. 

Професіонали ICOOLA надають свої послуги з ремонту техніки вже більше ніж 8 років, завоювали бездоганну репутацію у клієнтів, і виконають діагностику вашого iPad Air безплатно, незалежно від того, в якому сервісному центрі ви вирішите робити ремонт. Та якщо ви зупините свій вибір саме тут, вам швидко та якісно усунуть несправності, в разі заміни складників ви отримаєте тільки оригінальні деталі з гарантією.

За якістю деталей ми ведемо потрійний контроль. Всі запасні частини, що до нас надходять, проходять початкову перевірку кваліфікованими майстрами при прийманні, згодом ще двічі — перед початком ремонту та по його завершенні.

Якщо ви не маєте часу на те, щоб доставити до нас гаджет — не проблема. У нас працюють відповідальні та уважні кур’єри, які заберуть ваш айпад з будь-якого району Львова та найближчим часом повернуть його вже в робочому стані.