Діагностика iPad 2

Діагностика iPad 2
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
97.1 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Комплексна діагностика iPad 2 – це спосіб оцінити якість функціонування пристрою, з'ясувати причину поломки й запобігти виникненню серйозних технічних проблем. Айпад може виходити з ладу через програмний збій, нехтування правилами експлуатації, корозію або тривалий контакт з водою. Що саме стало причиною зносу, допоможе дізнатися саме професійна діагностика.

Коли необхідна діагностика iPad 2 (2011)?

Якщо ви помітили, що ваш айпад працює погано, або не запускаються якісь програми, відразу віднесіть його на діагностику. Майстри надають послугу в два етапи: апаратне та програмне тестування. Перший крок має на увазі очний огляд техніки й розбір. Потім фахівець оцінює якість прошивки, наявність технічних проблем, необхідність оновлення програмного забезпечення. Після діагностики здійснюється ремонт iPad 2 або заміна відповідних комплектуючих.

Віднесіть ваш планшет на діагностику в сервісний центр, якщо:

 • відсутнє зображення на екрані;
 • зависає гаджет;
 • айпад сам вимикається;
 • планшет перегрівається під час роботи;
 • ви просто хочете перевірити працездатність iPad 2 або плануєте його продаж.

Поставити правильний «діагноз» дуже важливо, адже техніка Apple досить дорога. Крім цього, нехтуючи своєчасною діагностикою, ви ставите під загрозу збереження вашої інформації. Послуга передбачає використання спеціальних інструментів й обладнання, тому самостійно займатися пошуком причини несправності айпад не варто. Тим більше, діагностика перед ремонтом здійснюється безкоштовно.

А ви знали, що Айкула, може замінити батарею iPhone 6s за 15 хвилин, адже ми не тільки вивчаємо інженерні книги, а й втілюємо процеси по ремонту в життя!

Де здійснити діагностику айпад у Львові?

Якщо ви хочете з'ясувати причину зносу планшета або готуєтеся до його продажу, звертайтеся в ICOOLA. Компанія пропонує широкий спектр послуг за демократичними цінами. Діагностика займає 30-60 хвилин. Ремонтувати гаджет після перевірки чи ні, вирішує сам клієнт.

Якісна діагностика iPad 2 в сервісному центрі ICOOLA включає в себе:

 • перевірку фізичних кнопок;
 • перевірку мережі та інтернет-доступу;
 • перевірку поліфонічного динаміка й мікрофона;
 • аналіз стану датчика наближення;
 • аналіз функціонування камери;
 • перевірку дисплея;
 • перевірку роз'ємів, синхронізації і т.д.

Для того щоб оформити заявку, зв'яжіться з менеджером через онлайн-форму або контактний номер телефону. Наші фахівці не бояться складних завдань та надають якісні послуги. Ознайомитись з переліком послуг можна на сайті ICOOLA.

Цікаво читати? Відзначимо, що ми постійно збираємо корисні матеріали, що стосуються інженерії. Нам важливо запропонувати якісні послуги з відновлення Apple. Ми перші в Україні, хто може замінити скло екрану Айфон 7 Плюс на такому високому рівні!