Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

РЕМОНТ IPAD 2 В ICOOLA - ПРАВИЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ТИХ, ХТО ДБАЄ ПРО СВОЮ ТЕХНІКУ

Якщо ви плануєте ремонт iPad 2, не знаєте, де його краще замовити, розгляньте уважніше пропозиції renew company ICOOLA. Довіривши свою техніку нашим фахівцям, ви не пошкодуєте про вибір, обов'язково залишитеся задоволеними результатом. А щоб краще розуміти, як і на яких умовах відбувається відновлення девайсів від популярної компанії Apple, пропонуємо приділити вивченню цієї теми більше уваги.

Чому може знадобитися ремонт iPad 2?

Почнемо з того, що ремонт iPad 2 може стати актуальним завданням будь-якого користувача американської техніки. Різниця тільки в тому, через який час після початку експлуатації девайса з'явиться необхідність відновлення його працездатності. Тут все залежить від того, наскільки акуратно та відповідально людина використовує планшет. Ризики появи несправностей зростають при:

 • частому механічному впливі на техніку, наприклад, падіннях, ударах;
 • зарядку планшета неякісними зарядними пристроями, недотримання елементарних її правил;
 • попаданні під корпус пилу, вологи;
 • сильному та частому нагріванні девайсу до високих температур, наприклад, під дією сонячних променів;
 • сильному охолодженні пристрою, зокрема, якщо власник бере його з собою у морозну погоду, носить у сумці на вулиці;
 • намокання внаслідок падіння у воду;
 • виконання неякісного ремонту в минулому, встановлення дешевих китайських аналогів замість надійних оригінальних запчастин.

Як бачимо, факторів ризику є досить багато. Але при акуратному поводженні з технікою можливість її поломки все-таки можна звести до мінімуму. А якщо все-таки несправність з'явилася, перед вами стоїть лише одне завдання – довірити її усунення досвідченим майстрам, які розуміються на американських девайсах, виконують свою роботу професійно та сумлінно. І тішить те, що знайти таких фахівців не складає труднощів. Потрібно просто звернутися до компанії ICOOLA. Ми гарантуємо, що вирішимо поставлені завдання швидко, якісно та недорого.

До речі, наші спеціалісти знають всі тонкощі ремонту не тільки iPad, а й смартфонів Apple, то ж з легкістю відновляють роботу ТруТон на Айфон 8 за доступною ціною!

Як замовити ремонт Айпада 2 в ICOOLA?

Якщо ви проживаєте в місті, де є наш сервіс, замовити ремонт Айпада 2 не складно. Просто принесіть свою техніку, опишіть майстру ознаки несправності, уточніть, що спричинило поломку, якщо це відомо. Далі фахівець зробить точний висновок щодо стану девайсу, проінформує вас про тонкощі його відновлення, назве вартість роботи та терміни її виконання.

Коли ж ви проживаєте в місті, де немає ICOOLA, вирішувати питання, пов'язане з передачею планшета майстрам, потрібно в онлайн режимі, а також, користуючись послугами Нової Пошти. Вам знадобиться:

 • залишити заявку на сайті, обравши модель техніки, позначивши характер поломки, вказавши своє ім'я та контактні дані;
 • дочекатися дзвінка нашого менеджера та обговорити з ним деталі співпраці. Підтвердити заказ;
 • відправити свій Айпад до нашого центру, скориставшись послугами Нової Пошти;
 • дочекатися дзвінка оператора кол-центру, який повідомить, на якій стадії виконання знаходиться ваше замовлення.

Після завершення відновлення ми надішлемо справну техніку Новою Поштою. Вам потрібно буде прийти у відділення, перевірити працездатність планшета, провести оплату. Як бачите, наші послуги доступні для всіх бажаючих незалежно від міста проживання.

Чому варто вибрати ICOOLA для ремонту iPad 2

Щоб ви не сумнівалися в правильності підбору сервісу, пропонуємо детальніше розібратися в чому варто вибрати ICOOLA для ремонту iPad 2. Працюючи з нашою компанією, кожен клієнт зможе відзначити наступні переваги:

 1. високий рівень професіоналізму майстрів. Кожен спеціаліст зі штату сервісного центру чудово розуміється на техніці Apple, тому швидко і якісно відновлює її справний стан. Усі фахівці мають досвід роботи у цій сфері 3 роки і більше;
 2. оперативність виконання ремонту. Більшість поломок нам вдається усувати протягом години після отримання техніки та її діагностики. Виняток становлять лише серйозні несправності. Але і з ними наші майстри справляються дуже швидко;
 3. прийнятні ціни. Ми намагаємось робити свої послуги доступними для максимально широкого кола клієнтів. Закуповуємо запчастини за мінімальними цінами, встановлюємо невисокі розцінки на роботу;
 4. гарантія на результати ремонту. Вона становить 1 місяць;
 5. встановлення на планшети Айпад 2 тільки оригінальних комплектуючих. Фахівці центру ICOOLA працюють виключно із фірмовими запчастинами. Вони хоч і трохи дорожчі за китайські аналоги, зате служать значно довше.

Ще один важливий момент, який хотілося б відзначити. ICOOLA – це не просто сервісний центр, який займається ремонтом техніки Apple. Ми є першою в Україні renew компанією, дбаємо про екологію, тому утилізуємо більшу частину непридатної для подальшої експлуатації електроніки. Такий підхід дозволяє значно зменшити обсяги електросміття, що викидається.

Будьте певні – співпраця з нашою компанією обов'язково залишить у вас лише позитивні враження. Ви отримаєте можливість відновити справний стан техніки у стислі терміни та за невисокою ціною. Якщо знадобиться консультація, наші фахівці завжди готові дати слушну пораду щодо доцільності ремонту девайсу, оптимального способу його виконання.

Ціна на ремонт iPad 2 у Львові

Багатьох клієнтів, які планують замовляти наші послуги, насамперед цікавить фінансовий бік питання, тому розглянемо уважніше тему, яка стосується, наприклад, ціни на ремонт iPad 2 у Львові. Почнемо з того, що вартість відновлення девайсу формується з наступних складових:

 • ціна нової комплектуючої, якщо ремонтні роботи передбачають заміну запчастини, що вийшла з ладу;
 • вартість самого ремонту. Ми намагаємось встановлювати мінімальні її параметри, щоб пропоновані послуги були максимально доступні для клієнтів;
 • ціна пересилання. Вона стосується безпосередньо відновлювального процесу, але входить до списку фінансових витрат клієнтів, що відправляють свою техніку через Нову Пошту.

Звичайно, основну частку вартості займає покупка нових запчастин. Але не завжди вона є актуальною. Трапляються ситуації, коли відновити планшет можна без заміни деталей. Тож не поспішайте робити якісь висновки. Дочекайтесь завершення діагностики нашим спеціалістом. Так ви дізнаєтеся точну суму ремонту, зможете розрахувати бюджет.

Відзначимо, що у нас найнижчі ціни на ремонт iPhone 7 в Україні, адже ми працюємо заради того, щоб ви могли отримати якісний ремонт за доступну ціну!

До речі, діагностику техніки ми проводимо безкоштовно, навіть коли клієнт не замовляє надалі послугу ремонту.

У будь-якому випадку ми намагаємося робити технічну допомогу максимально доступною з фінансової точки зору. У цьому ви легко переконаєтеся після виконання спеціалістами ICOOLA першого замовлення.

Найчастіші поломки iPad 2

Якщо говорити про проблеми, з якими до нас звертаються за технічною допомогою, то до найчастіших поломок iPad 2 віднесемо:

 • пошкодження скла екрану. Здебільшого стає наслідком механічного впливу на планшет, наприклад, під час падіння. Тішить те, що змінюється комплектуюча просто і швидко, не вимагає одночасної заміни дисплейного модуля, як на новіших моделях пристроїв;
 • пошкодження матриці екрану. Це серйозніша, але теж успішно вирішувана проблема. Причина появи – падіння планшета, сильний удар. Але матриця екрана може виходити з ладу і через інші фактори, зокрема, батареї, що здулася. Тоді відновлювальні роботи передбачатимуть і паралельну заміну непридатного для подальшої експлуатації акумулятора. Вартість усунення поломки дорожче, ніж у випадку з тріснутим склом. Але ми намагаємось встановлювати найбільш лояльні ціни;
 • виходу з ладу модему. Ця несправність серйозніша, вимагає професійного та відповідального підходу до ремонту техніки. Але завдяки досвіду наших майстрів у цій ситуації також можна знайти оптимальне вирішення проблеми;
 • ушкодження корпусу. Стає наслідком падіння планшета, сильного удару по ньому. Якщо дефекти корпусу серйозні, знадобиться його заміна. А якщо ні, то внутрішні комплектуючі не будуть надійно захищені від пилу і вологи, можуть незабаром вийти з ладу;
 • проблеми з батареєю. Вони також відносяться до найпоширеніших поломок, часто стають наслідком неправильної експлуатації девайса, наприклад, частих його перегрівів або переохолодження, заряджання неякісним зарядним пристроєм.

Ми перерахували поломки, з якими нашим майстрам доводиться зустрічатися найчастіше. Можуть мати місце та інші несправності. Але в будь-якому випадку ми надамо професійну технічну допомогу, відновимо справний стан Айпада за його ремонтопридатності. А щоб знизити ймовірність появи несправностей у майбутньому, заощадивши гроші на ремонті, ми рекомендуємо клієнтам дотримуватися простих правил експлуатації техніки: правильно заряджати iPad 2, користуватися фірмовими зарядними пристроями, не допускати перегріву, переохолодження, намокання або падіння планшета. Ремонт потрібно проводити тільки із застосуванням оригінальних запчастин, довіряючи відновлення девайсу знаючим спеціалістам.

Відзначимо, що окрім послуг ремонту, ви можете придбати у нас якісний відновлений оригінальний девайс Apple, то ж рекомендуємо звернути свою увагу на 11 айфон бу, що доступний в ціні для кожного!

Ремонт iPad 2: ціна
1 400 грн
400 грн
99.2 грн