Перепрошивка iPad Air

Перепрошивка iPad Air
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
330 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Попри те, що для більшості користувачів iPad встановлення нової операційної системи iOS та її оновлення є простою та інтуїтивно зрозумілою процедурою, все ж спеціалісти сервісного центру ICOOLA регулярно стикаються з наслідками невдалої перепрошивки iPad, у тому числі iPad Air.

Коли потрібна перепрошивка iPad Air?

Під прошивкою iPad Air розуміють операційну систему iOS, яку можна знайти тільки на пристроях американської корпорації Apple, у той час, як перепрошивка iPad Air необхідна для її оновлення та усунення багів, якщо такі фіксовані під час користування портативним пристроєм.

Які ж причини установки нової операційної системи на iPad Air? Перш за все, слід оновити операційну систему портативного пристрою у разі виходу нової версії iOS з доповненнями, які здатні значно покращити користувацький досвід. Часто оновлення iOS дозволяє усунути баги та несправності, які не можна було усунути через налаштування тощо.

У сервісний центр ICOOLA у Львові доволі часто звертаються користувачі iPad Air, які зафіксували програмні збої, що порушують нормальну роботу пристрою. Ще перепрошивка iPad Air потрібна тим користувачам портативного пристрою, які планують очистити його від усіх персональних даних, що можуть зберігатись на iPad. Така процедура з видалення персональних даних з пристрою потрібна безпосередньо перед продажем, або після купівлі iPad Air, якщо його попередній власник не потурбувався заздалегідь про видалення персональних даних.

Самостійно можна прошити через iTunes тощо, та все ж надійніше та безпечніше звернутись до професіональних спеціалістів. 

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися перепрошивкою Айпад 8 за найдоступнішою ціною!

Швидкий ремонт, заміна деталей та перепрошивка iPad Air у Львові 

  • У послуги українською компанії ICOOLA входить ремонт, заміна пошкоджених деталей, установка та оновлення операційної системи й тих портативних пристроїв, які випущені під брендом Apple. Щоб перепрошити пристрій, слід заздалегідь потурбуватись про створення бекапу персональних даних, якщо, звісно, не йдеться установку нової ОС з метою видалення персональних даних на iPad Air. 
  • Одне зелене насадження за один відремонтований портативний пристрій? Так, це про ICOOLA, адже так renew компанія долучилась до озеленення міста Лева та планети у цілому. 
  • У ICOOLA ще найнижчі ціни у Львові, та швидкий ремонт — не більше як годину витрачають спеціалісти сервісного центру на відновлення нормальної роботи iPad Air.