Перепрошивка iPad Air 2

Перепрошивка iPad Air 2
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
410 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Професійна перепрошивка Айпад Air 2 допоможе оптимізувати роботу планшета, доповнити і поліпшити опції, а також усунути дрібні несправності. Самостійно займатися зміною ПО не варто, адже ви можете стерти всі цінні дані, які не підлягають відновленню. Після некоректної перепрошивки техніка часто потрапляє в ремонт, що несе більші матеріальні витрати. Довіряйте послугу кваліфікованим фахівцям, щоб не витрачати зайвий час і гроші.

Особливості перепрошивки Айпад Air 2

Перепрошивають дану техніку Apple зазвичай через iTunes. Грамотний майстер знає всі тонкощі даної процедури і при необхідності зможе відновити заводські налаштування або якісь важливі файли. Перш за все експерти рекомендують здійснювати резервне копіювання інформації, адже дані не завжди підлягають відновленню. При оновленні iOS налаштування, контакти, файли зберігаються. Але якщо у вас є проблема технічного характеру – ризик втратити збережені дані досить високий.

Коли потрібно перепрошивати планшет Apple:

  • оновлення програмного забезпечення;
  • регулярні програмні збої і зависання iPad Air 2;
  • не завантажується система – «злетіла» стара прошивка;
  • перед продажом пристрою для форматування.

Коли Айпад Air 2 не завантажується, зависає, можна скористатися Recovery Mode і DFU Mode. Відновлювальний і аварійний режими дозволяють завантажити планшет без оболонки операційної системи. При ручній перепрошивці iPad Air 2 часто виникають помилки, тому краще відразу звернутися до майстра. Вартість послуги доступна, та й часу на її виконання багато не потрібно. Нехтувати перепрошивкою Айпад Air 2 не варто, щоб не зіткнутися з більш серйозними проблемами.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та перепрошити Айпад Air за найдоступнішою ціною!

Перепрошивка iPad Air 2 у сервісному центрі ICOOLA

Компанія ICOOLA пропонує перепрошивку Айпад Air 2 та інших гаджетів за найдоступнішими цінами. Сервісний центр береться за усунення будь-яких несправностей. Формуванню гнучкої цінової політики сприяє функціонування сервісу без посередників. Будь-яка послуга надається протягом 30-60 хвилин. Гарантія на ремонт і заміну деталей передбачена. Щоб оформити заявку і перепрошити iPad Air 2, зв'яжіться з представником сервісу по телефону або через контактну форму зв'язку.

ICOOLA – це компанія майбутнього, тому саме їй варто довіряти свою техніку. Сервісний центр піклується про екологію – після кожного відремонтованого гаджета висаджує дерево.