Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ IPAD AIR 2 (2014) ВІД АЙКУЛА

Вибираючи сервісний центр для ремонту iPad Air 2, зверніть увагу на ICOOLA. Тут працює штат справжніх фахівців, кожен має унікальний досвід (не менше трьох років), пов'язаний з ремонтом техніки Apple. Високий професіоналізм майстрів разом з інноваційним обладнанням, яким оснащений наш центр, дозволяють без жодних сумнівів заявити - ми впораємося з будь-якою несправністю вашого планшета, причому - в найкоротші терміни і за цілком доступною ціною.

Ремонт iPad Air 2 в ICOOLA

Пропонуючи ремонт iPad Air 2, ми із задоволенням візьмемося до роботи незалежно від того, в якому населеному пункті України ви проживаєте. Якщо не вдається принести планшет особисто, потрібно просто скористатися послугами Нової пошти. iPad Air 2 – легкий, тонкий, багатофункціональний планшет із продуктивністю як у комп'ютера. Елегантний вигляд, алюмінієвий корпус, бездоганна якість зображення, покриття антивідблиску, наявність двох камер – все це робить пристрій незамінним помічником, як у роботі, так і в організації дозвілля. І цілком природно, що будь-яка поломка змушує власника нервувати.

У компанії ICOOLA – бездоганна організація праці. Ми швидко встановимо причину поломки вашого гаджета та оперативно зробимо всі необхідні дії, щоб він працював як раніше. Наші майстри реанімують планшет навіть у критичних ситуаціях. Якщо цього не зможемо зробити ми, значить, ремонт просто не можливий. Відзначимо, що ми також виконуємо ремонт iPhone 7 Plus терміново до 1 години часу!

Найпоширеніші поломки Айпад Аір 2

Найпоширеніші причини звернення до сервісного центру для ремонту Айпада Аір 2 у Львові та інших містах країни:

 • механічна дія – падіння, удари, внаслідок яких відбувається пошкодження корпусу, екрану;
 • технічні неполадки – пристрій не вмикається, не заряджається, не працює мікрофон або динамік, неможливо підключитися до комп'ютера, камери спотворюють зображення або зовсім не працюють;
 • збої програмного забезпечення, що виявляються зависанням системи, безпричинним перезавантаженням, повідомленнями про помилку.

Причинами таких збоїв найчастіше є порушення правил експлуатації планшета. Хоч би що там було, будь-які відхилення від нормальної роботи потребують втручання спеціаліста. Спроби самостійно привести гаджет в норму в переважній більшості випадків закінчуються плачевно - після ремонту дилетантом Айпад 2 Аір часто не підлягає відновленню.

Ремонт iPad Air 2 (2014) - ціна та термін роботи

Важливою перевагою нашої компанії є прийнятна ціна та мінімальні терміни роботи ремонту техніки, у тому числі – і iPad Air 2 (2014).

Більшість несправностей зазвичай усувається протягом години. Але деякі поломки вимагають тривалого часу для виправлення. В такому разі майстер обов'язково попередить - коли буде готовий планшет і чому ремонт займе тривалий час.

Щодо ціни за обслуговування – ви ніде не знайдете більш демократичного підходу до цінової політики, ніж у нас.

Діагностику вашого гаджета ми зробимо безкоштовно. Навіть якщо ви не збираєтеся залишати його для ремонту. Також безкоштовно складемо калькуляцію вартості всього замовлення. До неї входить вартість деталей, які потребують заміни, та вартість роботи майстра. У нас фіксовані тарифи, ціноутворення є прозорим.

Гарантії на ремонт iPad Air 2

Після виконання замовлення ми обов'язково надаємо гарантії на ремонт iPad Air 2 – на 1 місяць. Ми використовуємо лише оригінальні, високої якості деталі, впевнені у кваліфікації спеціалістів, тому спокійно гарантуємо такий тривалий термін бездоганної роботи Айпада.

Будь-який ремонт iPad у Львові легко виконає компанія Айкула. Для безкоштовних консультацій телефонуйте за номером 0-800-602-250.

Найчастіші поломки iPad Air 2

Будь-яка техніка може отримати пошкодження або раптово почати працювати некоректно, тому пропонуємо ознайомитися з переліком найчастіших поломок iPad Air 2. Це допоможе вам зорієнтуватися у разі виникнення проблем у роботі планшета.

Заміна скла

Це, мабуть, найпоширеніша проблема – пошкодження скла. Екран займає 90% площі гаджета. Найменше пошкодження – і Айпад починає некоректно реагувати на команди.

Причини – падіння планшета; удари по екрану; малоймовірний, але можливий заводський брак. Можуть мати місце та інші причини, що призводять до пошкодження скла:

 • акумулятор, що здувся;
 • непрофесійний ремонт, внаслідок чого виникла деформація корпусу, і, як наслідок – скло, що лопнуло;
 • встановлення неоригінальних деталей.

Інженер сервісу скрупульозно вивчає пристрій, виявляє всі проблемні зони та називає час та вартість ремонту. Сам процес роботи вимагає багатого досвіду, знань, акуратності та ідеальної чистоти. Один неправильний рух може погіршити проблему. Інженер обережно розбирає пристрій, від'єднує зіпсований тачскрин, здійснює зачистку посадкової поверхні від залишків скла. Необхідно повністю видалити залишки клею, потім від'єднати клавішу Home. Після збирання з новим тачскріном проводиться детальне тестування роботи Айпада.

Заміна дисплея

Несправність дисплея характеризується такими факторами:

 1. поганим зображенням;
 2. відсутністю зображення;
 3. періодичними зависаннями;
 4. появою на екрані плям, битих пікселів.

Для заміни дисплея потрібна спеціальна апаратура, що дозволяє дуже акуратно прогріти екран для розм'якшення клейового шару. Тоді майстер може зняти скло. Після чого від'єднуються шлейфи та конектори, проводиться чищення, встановлюється новий дисплей. Діагностика по закінченні роботи є обов'язковою.

Заміна акумуляторної батареї

Планшети від Apple у другому поколінні мають акумулятор місткістю 7340 мА. Автономна робота при середньому навантаженні становить близько 10 годин. Якщо iPad розряджається значно швидше або передчасно вимикається – це сигнал про несправність. Можливі причини:

 • перегрів батареї на сонці;
 • вичерпано ресурс циклів зарядки;
 • механічне пошкодження чи попадання вологи.

У такому разі доводиться міняти батарею. Це дуже тендітна робота, яка складається з наступних етапів:

 • майстер спеціальним приладом прогріває передню частину корпусу;
 • отримавши можливість підняти передню панель, від'єднує шлейфи, знімає панель;
 • потім проводиться від'єднання шлейфів мікрофона, динаміків, передньої камери;
 • якщо є потреба – здійснюється ремонт кнопки Home;
 • встановлюється нова батарея;
 • проводиться збирання у зворотній послідовності.

Заміна корпусу

Заміна корпусу Айпада може знадобитися у разі пошкодження. Якщо в результаті падіння або іншого механічного впливу з'явилася тріщина, вм'ятина, то це може спричинити подальші проблеми – наприклад, розкол скла. Або порушиться цілісність двостороннього скотчу між модулем дисплея та склом. У будь-якому випадку – дешевше замінити корпус, ніж потім ремонтувати ще щось.

Заміну кришки починають зі зняття передньої панелі, що, як уже було сказано, вимагає застосування спецобладнання для нагрівання. Потім послідовно відключають шлейфи: кнопки Home, динаміків, фронтальної поверхні, мікрофона, виходу навушників, кнопки живлення. 

Ремонт кнопок

При виникненні проблем із кнопками Home, Power, роз'ємами – немає сенсу затягувати ремонт до того моменту, коли експлуатувати планшет стане неможливо. Потрібно відразу звертатися до сервісу. Клавіші виходять з ладу з різних причин:

 • через зношування механізму на шлейфі;
 • внаслідок деформації корпусу через падіння гаджета;
 • при попаданні вологи чи іншої рідини.

Іноді можна не міняти кнопку, а просто зробити ретельне чищення.

Ремонт мікрофону

Несправність мікрофона створює власнику гаджета масу проблем – телефонний зв'язок та спілкування неможливі, чуються сторонні шуми, аудіозапис не включається. Причини поломок різні:

 • забруднення;
 • механічне пошкодження;
 • попадання вологи;
 • Виникнення програмної помилки.

Після проведення діагностики проводиться заміна зіпсованої деталі. Для цього планшет прогрівається, піднімається передня панель, знизу від'єднуються шлейфи, знімається панель. Потім відключають шлейфи головної камери, клавіш живлення, камери, регулювання гучності. Після заміни несправного мікрофона все обережно збирають-склеюють.

Варто уточнити, що ми виконуємо будь-які послуги з відновлення техніки Apple, в тому числі ремонт iPhone 12 Mini!

Ремонт після залиття водою

Відразу попереджаємо – ремонт «втопленого» iPad Air 2 самостійно зробити не можливо. Потрібне спеціальне обладнання та час. Тому, якщо ваш планшет упав у воду (або іншу рідину) – у ваших руках можливість його врятувати. Для цього потрібно якнайшвидше доставити його в сервіс, обов'язково вимкнувши.

Пристрій доведеться повністю розібрати – для просушування, чищення (зокрема – ультразвукового та хімічного). Цілком імовірно, що доведеться замінити якісь деталі. Докладніше розповість майстер, який проводить діагностику.

Якщо ви не впевнені - чи потрапила рідина у ваш айпад його необхідно перевірити. Неприємні наслідки можуть виявитися через час, у міру окислення деталей.

Можуть статися й інші поломки iPad Air 2, але ці найчастіші.

Ремонт iPad Air 2: ціна
700 грн
650 грн
1 600 грн