Перепрошивка iPad Air 3

Перепрошивка iPad Air 3
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
520 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Професійна перепрошивка Айпад Air 3 допоможе оптимізувати роботу планшета, доповнити і поліпшити опції, а також усунути дрібні несправності. Самостійно займатися зміною ПО не варто, адже ви можете стерти всі цінні дані, які не підлягають відновленню. Після некоректної перепрошивки техніка часто потрапляє в ремонт, що несе більші матеріальні витрати. Довіряйте послугу кваліфікованим фахівцям, щоб не витрачати зайвий час і гроші.

Особливості перепрошивки Айпад Air 3

Перепрошивають дану техніку Apple зазвичай через iTunes. Грамотний майстер знає всі тонкощі даної процедури і при необхідності зможе відновити заводські налаштування або якісь важливі файли. Перш за все експерти рекомендують здійснювати резервне копіювання інформації, адже дані не завжди підлягають відновленню. При оновленні iOS налаштування, контакти, файли зберігаються. Але якщо у вас є проблема технічного характеру – ризик втратити збережені дані досить високий.

Коли потрібно перепрошивати планшет Apple:

  • оновлення програмного забезпечення;
  • регулярні програмні збої і зависання iPad Air 3;
  • не завантажується система – «злетіла» стара прошивка;
  • перед продажом пристрою для форматування.

Коли Айпад Air 3 не завантажується, зависає, можна скористатися Recovery Mode і DFU Mode. Відновлювальний і аварійний режими дозволяють завантажити планшет без оболонки операційної системи. При ручній перепрошивці iPad Air 3 часто виникають помилки, тому краще відразу звернутися до майстра. Вартість послуги доступна, та й часу на її виконання багато не потрібно. Нехтувати перепрошивкою Айпад Air 3 не варто, щоб не зіткнутися з більш серйозними проблемами.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та перепрошити Айпад Air 2 за найдоступнішою ціною!

Перепрошивка iPad Air 3 у сервісному центрі ICOOLA

Компанія ICOOLA пропонує перепрошивку Айпад Air 3 та інших гаджетів за найдоступнішими цінами. Сервісний центр береться за усунення будь-яких несправностей. Формуванню гнучкої цінової політики сприяє функціонування сервісу без посередників. Будь-яка послуга надається протягом 30-60 хвилин. Гарантія на ремонт і заміну деталей передбачена. Щоб оформити заявку і перепрошити iPad Air 3, зв'яжіться з представником сервісу по телефону або через контактну форму зв'язку.

ICOOLA – це компанія майбутнього, тому саме їй варто довіряти свою техніку. Сервісний центр піклується про екологію – після кожного відремонтованого гаджета висаджує дерево.