Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

РЕМОНТ IPAD AIR 3 В ICOOLA – ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ

Ремонт iPad Air 3 - досить складний процес, виконати який бездоганно можуть лише професіонали. У планшетах Apple цього покоління, на відміну від попередніх, тонший корпус (250,6х174х6,1 мм), менша вага, потужніший процесор (6-ядерний Apple A12 Bionic, 2,49 ГГц, Apple GPU), збільшена пам'ять (64/ 256 ГБ), покращено фронтальну камеру.

Причини появи потреби у ремонті iPad Air 3, ознаки поломок

Ремонт iPad Air 3 іноді стає актуальним, тому що, як і будь-яка техніка, планшети американського виробництва теж можуть зламатися. Статистика показує, що близько 60% поломок є результатом недбалості в експлуатації. Простіше кажучи – ремонт найчастіше потрібний, якщо iPad впустили, придавили, втопили, вдарили.

Несправності виявляються по-різному:

 • виявляються збої у програмному забезпеченні;
 • порушуються функції певних комплектуючих;
 • вимагають заміни механічно пошкодженого корпусу або розбитого дисплея.

Ремонт Айпад Air 3

Ремонт Айпад Air 3 необхідний, якщо ваш девайс зазнав пошкодження або почав працювати некоректно. Дуже важливо знайти такий сервісний центр, де майстри мають солідний досвід роботи саме з девайсами від Apple – це стане запорукою якісної роботи.

Пропонуємо скористатись послугами сервісного центру ICOOLA. Будучи офіційною компанією, ми займаємо лідируюче місце серед організацій, що здійснюють продаж та ремонт техніки Apple.

У штаті компанії працює понад 35 високопрофесійних фахівців, здатних усунути будь-яку несправність iPad – зрозуміло, якщо її взагалі можна усунути. У нас є все, щоб досягти максимального результату в найкоротші терміни – майстри з унікальним досвідом та знаннями, відповідальні та акуратні; найкращі прилади та інструменти, у тому числі спеціалізовані.

Дуже важливо, що ми робимо всі операції максимально швидко. Найчастіше проблеми можна усунути протягом години. Тільки 10% несправностей вимагають тривалих витрат часу – ми вас попередимо.

Ви можете скористатися нашими послугами, проживаючи у будь-якому населеному пункті України. Робіть замовлення, домовляйтеся з менеджером – доведеться просто користуватися послугами Нової Пошти.

Важливе попередження! Не рекомендується робити спроби відремонтувати планшет власноруч. Навіть якщо ви не дилетант у техніці – пристрої Apple вимагають спеціальних навичок. Одним невдалим рухом ви можете ускладнити (а відповідно і підвищити вартість) ремонт у рази. Не варто ризикувати – кожен має займатися тим, що вміє робити дуже добре.

Ціна на ремонт iPad Air 3 (2019)

Однією з важливих переваг нашої компанії є демократичний підхід до формування ціни на ремонт iPad Air 3 (2019). Вона складається з вартості нових комплектуючих (якщо в них є потреба) та вартості роботи.

У нас найвигідніші розцінки. При цьому діагностику вашого девайсу ми проведемо абсолютно безкоштовно, незалежно від того, чи будете ви його ремонтувати у нас, чи ні. Інженер зробить детальний огляд та чітко озвучить суть несправностей та вартість ремонту. На всі види роботи є встановлений тариф, з яким ви можете ознайомитись.

Саме завдяки вивченню мікроелектроніки наш сервіс Apple відновлює роботу Айпад 7 з гарантією, адже ми - це сучасний сервіс!

Гарантії та процес ремонту iPad Air 3

Якщо говорити про гарантії та процес ремонту iPad Air 3, варто відзначити, що ми впевнені у високому професіоналізмі наших майстрів. Після відновлення девайсу обов'язково даємо гарантію на роботу – на 12 місяців.

Пропонуємо ознайомитися з найбільш поширеними несправностями Айпад Air 3, з якими нам доводиться справлятися.

Заміна скла

Мабуть, найуразливіше місце планшета – це скло. Поява дефектів на ньому – це сигнал, щоб звернутися до майстра. Навіть найнешкідливіша, на перший погляд, подряпина може викликати некоректні дії iPad. Виявлятися це може так:

 • погіршується сприйнятливість та чуйність тачскріну;
 • пристрій не реагує на дотик або частково реагує.

Для розклеювання девайса потрібен спеціальний прилад. Планшет обережно розбирають, від'єднують пошкоджене скло разом із тачскрином. Потім роблять скрупульозну зачистку посадкової поверхні, прибираючи залишки клею та уламки. Після цього відбувається складання та обов'язкове тестування.

Заміна дисплея

Якщо дисплей пошкоджено, Айпад видає смуги або плями. Заміна цього компонента теж проводиться виключно професіоналом. У даній моделі планшета дуже короткі шлейфи екрану, тому знімати дисплей потрібно буквально ювелірно, необережний рух наробить багато додаткових проблем.

Бувають пошкодження екрана, у яких сенсорне скло залишається цілим. Тоді змінюють лише дисплей. Але буває, що треба міняти і те, й інше.

Такий ремонт також передбачає розклеювання пристрою, розбирання, від'єднання шлейфів, потім збирання у зворотному порядку, тестування.

Заміна акумуляторної батареї

Несправності з акумуляторною батареєю виявляються по-різному: планшет швидко розряджається, сам по собі відключається або перезавантажується, або зовсім не заряджається. Для початку слід зробити кілька нескладних дій:

 1. Спробувати зарядити Айпад іншим зарядним пристроєм. Марно? Виходить, причина в іншому.
 2. Змінити кут входу зарядного пристрою в гніздо. Почалася зарядка? Отже, справа в роз'ємі, його потрібно міняти або ремонтувати.
 3. Поспостерігати за індикатором – якщо він показує, що процес зарядки йде, а насправді – ні, то настав час міняти акумулятор.

Заміна батареї на цьому планшеті вимагає повного розбирання. Гаджет укладають горизонтально, дуже обережно знімають дисплейний модуль. Потім виймають зіпсовану акумуляторну батарею та змінюють її на нову. Потім проводять складання та тестування оновленого девайсу.

Заміна корпусу

Поява подряпин, вм'ятин, сколів на корпусі – це, безумовно, не додає шарму пристрою. Але проблема не в цьому. Будь-яка зовнішня деформація може негативно вплинути на працездатність iPad Air 3. Дефекти виникають з різних причин:

 • внаслідок падіння;
 • при надмірному тиску;
 • при тривалому використанні.

Для профілактики пошкоджень подібного роду рекомендується використовувати чохли – це вбереже ваш айпад, нехай не на 100%, але у багатьох випадках.

Заміну кришки робимо і в тих випадках, коли клієнт хоче змінити її колір.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та замінити корпус Айпад Air за найдоступнішою ціною!

Ремонт динаміка

Відмінна риса поліфонічного динаміка iPad Air 3 – висока якість звуку. Він досить надійний, але в деяких випадках може вийти з ладу. Причиною поломки може бути механічне пошкодження при падінні - динаміка або шлейфу між ним і материнською платою, окислення контактного майданчика при попаданні вологи, системний збій, забруднення. Виявлятися це може по-різному:

 • звуки не відтворюються, хоча беззвучний режим деактивовано;
 • відсутні сигнали повідомлень у додатках;
 • при максимальній гучності звуки ледве чутно;
 • звукові сигнали перериваються та/або надходять з безліччю перешкод, шумом, тріском.

Вкрай рідко усунути проблему вдається чисткою сітки від пилу. Найчастіше – доводиться просто змінювати динамік.

Для заміни динаміка потрібно повне розбирання пристрою.

Ремонт після «утоплення»

Власникам iPad Air 3, як і інших мобільних пристроїв, слід старанно уникати ситуацій, коли в планшет може потрапити рідина. Це може не тільки зашкодити гаджету – а й просто його вбити. Однак, зробити спробу реанімувати пристрій все ж таки потрібно.

Насамперед, вийнявши планшет із води (або іншого середовища) необхідно його вимкнути. Елементи внутрішньої структури почнуть активно окислюватися, тому потрібно не хапатися за фен, не укладати гаджет у рис (куди ще рекомендують умільці?). А якнайшвидше доставити в сервісний центр. Майстер оперативно займеться розбиранням, встановить перелік постраждалих комплектуючих. Потрібне спеціальне сушіння, заміна деталей.

Ми збираємо на одному сайті безліч інженерних матеріалів, які допомагають зрозуміти методики ремонту Айпад Air 2 і зробити ціну на відновлення цієї моделі доступною для кожного

Ремонт кнопки увімкнення

Кнопка Power у планшеті знаходиться із зовнішньої сторони платформи, здійснює увімкнення/вимкнення пристрою. Несправності виявляються так:

 • при натисканні на кнопку Айпад не вмикається;
 • неможливо вимкнути пристрій – кнопка не реагує;
 • клавіша западає.

Такі проблеми обумовлюються механічним зношуванням, провокуються окисленням контактної площі, забрудненням.

Майстер визначає причину, усуває її. Можливо, знадобиться заміна кнопки та шлейфу.

Ремонт мікрофону

Ушкодження мікрофона виявляються тим, що співрозмовник вас погано чує (або зовсім не чує), звук неможливо записати, при записі проявляються сторонні шуми. Якщо це так – настав час до майстра для заміни мікрофона. Неполадки пояснюються механічним впливом або корозією, що поширюється. Якщо ж мікрофон працює, але звуки передає трохи тихіше – можливо, потрібно просто зробити чищення.

У будь-якому випадку - без участі кваліфікованого майстра не обійтися, адже знадобиться розбирання пристрою.

Компанія ICOOLA відремонтує iPad Air 3 протягом 2 годин після проведення діагностики гаджета.

Ремонт iPad Air 3: ціна
130 грн
840 грн
1 200 грн