Перепрошивка iPad 5

Перепрошивка iPad 5
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
490 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Майже кожен з власників сучасних гаджетів Apple хоча б раз стикався з необхідністю перепрошивання операційної системи. Зазвичай, ця процедура виконується, якщо: 

  • людина хоче продати гаджет і перед цим повністю знищити усі персональні дані на ньому;
  • пристрій почав зависати, погано і не коректно працювати;
  • власник хоче перейти до іншої версії iOS.

У сервісному центрі ICOOLA ми займаємося розв'язання таких питань, тому з радістю вам допоможемо! Якщо ви хочете проконсультуватися з питань ремонту вашого гаджета, то можете звернутися за телефоном: 0 800 602 250.

Ви знали, що компанія ICOOLA.UA займається ремонтом техніки Apple більше 8 років, і за цей час ми відточили навички перепрошивки Айпад 4 до ідеалу!

Як зрозуміти, що мій iPad 5 (2017) потребує перепрошивки?

Повірте, ви  відразу помітите, що у роботі пристрою щось не так. Зазвичай, це проявляється таким чином:

  • iPad 5 (2017) починає підвисати, повільно працювати, періодично не реагує на натиск сенсорного екрана. Погодьтеся, використовувати у повсякденному житті такий пристрій вкрай складно.
  • Часто висвічуються банери, не потрібна реклама. Скоріше за все, це свідчить про наявність так званого вірусу, який негайно слід ліквідувати. Можливою причиною є звантаження багатьох додатків з неофіційних ресурсів мережі Інтернет. Тому спеціалісти рекомендують завантажувати програми лише з AppStore.
  • Планшет швидко розряджається. Звісно, проблема може бути та в акумуляторі, тоді проблема буде вирішена просто заміною старого на новий. Але, якщо професіонали зроблять висновок про причину саме в програмному забезпеченні, то доведеться виконати перепрошивку.

Чому я маю звернутися саме до сервісного центру ICOOLA у місті Львів?

Якщо ви довіряєте нам свій гаджет, то можете не турбуватися про якість ремонту ламання. Спеціалісти з досвідом роботи понад 3 років зроблять усе найкращим чином: спочатку оглянуть пристрій, виконають діагностику, знайдуть причину проблеми та обов’язково вирішать її за мінімальну ціну  протягом 30-60 хвилин. 

Ми на ринку вже понад 8 років, кожного дня  робимо все для того, щоб користувачі техніки Apple отримували лише радість під час роботи з пристроями й будь-які проблеми стосовно гаджетів не хвилювали їх. 

Також ми дбаємо не лише про ремонт ламань різного рівня складності, а й піклуємося про природу і садимо 1 дерево за 1 відновлений нами iPhone.