Ремонт кнопки "Home" на iPad Air 4

Ремонт кнопки "Home" на iPad Air 4
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 300 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Якість функціонування кнопки «Home» на iPad Air 4 відбивається на зручності використання пристрою. Конструкційний елемент відповідає за доступ до основного меню девайса. У тому випадку, якщо при натисканні на кнопки пристрій не реагує або спостерігається уповільнений відгук (альтернативний варіант: щоб приступити до роботи, треба докласти зусилля), варто звернутися до майстрів сервісного центру ICOOLA в Львові.

Оцінка фахівців: в тому випадку, якщо кнопка натискається легко при відсутності стороннього хрускоту і скрипу, але iPad Air 4 ніяк не реагує – можна впевнено говорити про збій програмного забезпечення. Професійне калібрування допоможе усунути несправності без розбирання девайса.

Чому не працює кнопка «Home» на iPad Air 4

Основними причинами неполадок є:

  • вироблення ресурсу при тривалій експлуатації пристрою;
  • пил і сміття всередині корпусу;
  • наслідки механічного пошкодження (удар може стати причиною від'єднання контактів шлейфу);
  • волога всередині корпусу (навіть незначна кількість води призводить до швидкої корозії металевих елементів).

Варто відзначити, що кнопка «Home» на iPad Air 4 відрізняється простотою конструкції, що спрощує її ремонт. А ось шлейф, який з'єднує її з материнською платою, один з найбільш вразливих до зовнішніх чинників комплектуючих девайса. Висновок: якість ремонту залежить від правильного визначення причин поломки.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом кнопки "Home" на iPad Air 3 за найдоступнішою ціною!

ICOOLA в Києві: як відремонтувати iPad Air 4

Перед тим як приступити до роботи, наші майстри проводять професійну діагностику. Використання сучасного обладнання дозволяє точно визначити причини несправності. Спираючись на значний практичний досвід (компанія працює на ринку більше 8 років), заміна пошкоджених або непрацюючих комплектуючих на iPad Air 4 не займає багато часу. Середня тривалість ремонту – 30-60 хвилин. Пристрій повертається власнику тільки після перевірки працездатності.

Залишилися питання? Потрібна предметна консультація? Зв'яжіться з нашими операторами за телефоном 0 800 602 250. Вони допоможуть зорієнтуватися у вартості ремонту (озвучена ціна може коригуватися залежно від складності поломки або додаткового обсягу робіт). Постійний моніторинг допомагає встановлювати об'єктивні ціни на наші послуги.