Ремонт кнопки "Home" на iPad Air 4

Ремонт кнопки "Home" на iPad Air 4
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 200 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Якість функціонування кнопки «Home» на iPad Air 4 відбивається на зручності використання пристрою. Конструкційний елемент відповідає за доступ до основного меню девайса. У тому випадку, якщо при натисканні на кнопки пристрій не реагує або спостерігається уповільнений відгук (альтернативний варіант: щоб приступити до роботи, треба докласти зусилля), варто звернутися до майстрів сервісного центру ICOOLA в Львові.

Оцінка фахівців: в тому випадку, якщо кнопка натискається легко при відсутності стороннього хрускоту і скрипу, але iPad Air 4 ніяк не реагує – можна впевнено говорити про збій програмного забезпечення. Професійне калібрування допоможе усунути несправності без розбирання девайса.

Чому не працює кнопка «Home» на iPad Air 4

Основними причинами неполадок є:

  • вироблення ресурсу при тривалій експлуатації пристрою;
  • пил і сміття всередині корпусу;
  • наслідки механічного пошкодження (удар може стати причиною від'єднання контактів шлейфу);
  • волога всередині корпусу (навіть незначна кількість води призводить до швидкої корозії металевих елементів).

Варто відзначити, що кнопка «Home» на iPad Air 4 відрізняється простотою конструкції, що спрощує її ремонт. А ось шлейф, який з'єднує її з материнською платою, один з найбільш вразливих до зовнішніх чинників комплектуючих девайса. Висновок: якість ремонту залежить від правильного визначення причин поломки.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом кнопки "Home" на iPad Air 3 за найдоступнішою ціною!

ICOOLA в Києві: як відремонтувати iPad Air 4

Перед тим як приступити до роботи, наші майстри проводять професійну діагностику. Використання сучасного обладнання дозволяє точно визначити причини несправності. Спираючись на значний практичний досвід (компанія працює на ринку більше 8 років), заміна пошкоджених або непрацюючих комплектуючих на iPad Air 4 не займає багато часу. Середня тривалість ремонту – 30-60 хвилин. Пристрій повертається власнику тільки після перевірки працездатності.

Залишилися питання? Потрібна предметна консультація? Зв'яжіться з нашими операторами за телефоном 0 800 602 250. Вони допоможуть зорієнтуватися у вартості ремонту (озвучена ціна може коригуватися залежно від складності поломки або додаткового обсягу робіт). Постійний моніторинг допомагає встановлювати об'єктивні ціни на наші послуги.