Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Ремонт ipad air 4 майстрами високої кваліфікації в ICOOLA

Якщо говорити про ремонт iPad Air 4, варто знати, що ми розглядаємо унікальний планшет із численними можливостями та покращеними технічними характеристиками, що обумовлено застосуванням новітніх технологій. Тому його відновлення можуть здійснювати виключно майстри із солідним досвідом роботи та спеціалізованими навичками.

Коли знадобиться ремонт iPad Air 4

Задуматися про невідкладний ремонт iPad Air 4 необхідно з появою будь-яких порушень у функціонуванні пристрою: постійні перезавантаження, погіршення роботи акумулятора, поява незрозумілих сервісних повідомлень, відсутність реакції на команди, неможливість включити девайс тощо. Чим раніше ви вирішите проблему, тим краще, тому що деякі несправності можуть провокувати появу додаткових поломок.

Також пам'ятайте, як важливо користуватися послугами досвідчених майстрів. Тільки так ви отримаєте якісний результат.

Ремонт iPad Аir 4 в ICOOLA

Сервісний центр ICOOLA займається ремонтом техніки Apple не один рік і ремонт iPad Аir 4 входить до переліку наших послуг. У штаті компанії – понад 35 інженерів вищої кваліфікації, які мають унікальний досвід у цій сфері. Ми оснащені найкращим сучасним обладнанням та інструментами, використовуємо тільки оригінальні комплектуючі. І з упевненістю можемо обіцяти – будь-яка проблема вашого планшета буде вирішена (якщо вона можна вирішити в принципі).

Ми впевнені в результатах своєї діяльності, тому без вагань надаємо офіційну гарантію на 12 місяців (це не стосується лише акумуляторних батарей).

Даємо безкоштовну цінну пораду, яка, цілком імовірно, заощадить вам пристойну суму та масу часу – не займайтеся «самолікуванням» свого гаджета, і не довіряйте його випадковим людям. Втручання дилетанта занапастило безліч одиниць дорогої техніки. Якщо вдасться після такого втручання врятувати ваш планшет – це, напевно, буде набагато дорожче.

Компанія Айкула пропонує якісне відновлення роботи iPad Air 3 за найдоступнішими цінами!

Найчастіші поломки iPad Air 4

Ознайомтесь із переліком найчастіших поломок iPad Air 4, з якими доводиться стикатися нашим фахівцям.

Пошкоджене або розбите сенсорне скло

Пошкодження скла – найпоширеніша проблема мобільних гаджетів, та планшетів у тому числі. І поява сколів, тріщин, подряпин – це не тільки не естетично, а й може спровокувати серйозні проблеми в роботі пристрою. Саме скло iPad Air 4 досить міцне, просто так дати тріщину не може. Дефекти з'являються, наприклад, при падінні, сильному тиску на девайс.

Заміна скла потрібна у таких випадках:

 • тріщини погіршують сприйнятливість тачскріну;
 • пошкоджене скло створює збої роботи сенсорів торкання;
 • натискання на сенсор не дає результату або реакція проявляється із запізненням.
 • Також можливий варіант, коли скло відходить від корпусу внаслідок неякісної заміни, виробленої недосвідченим майстром.

Для заміни скла від майстра потрібні певні навички, а також потрібне спеціальне обладнання, що дозволяє від'єднати скло разом із тачскрином.

Пристрій відключають від живлення, розбирають дуже акуратно знімають пошкоджене скло. Потім проводиться зачистка посадкової поверхні - з неї видаляють залишки клейового складу, уламки.

Потім відбувається складання та діагностика.

Несправності дисплея

Несправність дисплея найчастіше виникає при падінні гаджета, при контакті з рідиною, при сильному забрудненні, при виникненні внутрішніх проблем. Це проявляється таким чином:

 • розкол дисплея;
 • відсутністю реакцію торкання сенсора;
 • спотвореним зображенням чи взагалі його відсутністю;
 • появою на екрані битих пікселів, розлучень, смуг;
 • безпричинним включенням-вимкненням.

 

Заміна дисплея – процес тонкий, потребує віртуозних навичок та знань. Майстер повинен прибрати двосторонній скотч, що скріплює корпус із дисплейним модулем. І зробити це можна лише застосовуючи нагрівання спеціальним приладом. Мала довжина шлейфів дає дуже незначний діапазон рухів, у разі необережних маніпуляцій можна пошкодити або шлейфи, або деякі деталі.

У разі виникнення проблем із екраном не варто затягувати до того моменту, коли порушення стануть глобальними.

А ви знали, що ми займаємося ремонтом вже понад 8 років, і за цей час змогли відточити навички заміни дисплея iPad Air до ідеалу?

Айпад не заряджається

Причин для того, щоб Айпад не заряджався, може бути:

 1. Несправність зарядного пристрою. Воно може вийти з ладу при дуже частому та неакуратному обігу – надламується шнур, через часті перепади напруги в мережі перегорає блок живлення. Спробуйте підключити до планшета інший зарядний пристрій. Якщо зарядка пішла – купіть собі нове (бажано оригінальне).
 2. Пошкодження роз'єму. Може виникнути при недбалій експлуатації, при якій надриваються контакти і, як наслідок – роз'єм перестає виконувати свої функції. Або в роз'єм потрапляє волога, що активно окислює контакти. Заряд при цьому не передаватиметься. Ще одна можлива причина – забруднення. Тоді потрібне чищення. І не думайте, що з таким простим завданням ви впораєтеся самостійно. Не ризикуйте, йдіть до професіоналів.
 3. Несправність акумулятора. Батарея, , якою б якісною вона не була, має свій ресурс - певну кількість циклів зарядки-розрядки. Після перевищення акумулятора починає розряджатися набагато швидше, може взагалі перестати заряджатися. Також заряд може не надходити в батарею внаслідок окислення контактів після потрапляння на них рідини.
 4. Поломка контролера живлення. Ця комплектація відповідає за розподіл харчування. Виходить з ладу при частих перепадах напруги в мережі, при попаданні вологи. Якщо він вийшов із ладу – його змінюють. При цьому буде потрібно високочастотне паяння.

Будь-яка з перелічених несправностей усувається майстрами ICOOLA у найкоротші терміни.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом iPad Air 2 за найдоступнішою ціною!

Попадання рідини в Айпад

Як не дивно, «утоплення» планшета – не таке рідкісне явище. Як варіант – гаджет підпадає під дощ разом зі своїм власником. У будь-якому разі – негативних наслідків не уникнути, адже волога одразу запускає окислювальні процеси. У цьому випадку – час працює проти вас. Чим швидше майстер займеться вашим Айпадом, тим простіше повернути його до життя.

Тому – відразу відключайте живлення та – якнайшвидше прямуйте в сервісний центр ICOOLA. Усунення наслідків триватиме досить тривалий час. Планшет потрібно повністю розібрати, просушити із застосуванням спеціально апаратури, очистити від окислення, замінити деталі, що зіпсувалися.

Відсутність звуку

Проблеми зі звуком у планшетах від Apple виявляються таким чином:

 1. Хрипіння динаміка. Найпоширеніші причини – попадання вологи з подальшим окисленням контактів чи механічне ушкодження.
 2. Немає звуку під час відеозв'язку. Тут причина криється в мікрофоні, що вийшов з ладу. Приводи аналогічні – потрапляння вологи чи механічний вплив.
 3. Відсутність звуку в навушниках. При справних навушниках проблема, швидше за все, у роз'єм для них. Пошкоджений роз'єм доведеться замінити.

Наші фахівці швидко визначать причину несправності звуку та усунуть її.

Звертаємо вашу увагу, що приблизно 60% усіх несправностей Айпада, з якими звертаються до сервісу, викликані порушеннями правил експлуатації, недбалим ставленням до техніки. Обережно звертаючись зі своїми гаджетами, ви заощадите кошти та час.

Ціна ремонту iPad Air 4 (2020)

Одна з безперечних переваг нашої компанії – демократичні ціни, ціна ремонту iPad Air 4 (2020) у нас відчутно нижча, ніж в інших сервісних центрах.

Ви можете звернутися до нас для отримання консультації – ваш планшет буде діагностовано абсолютно безкоштовно. Включаючи випадки, коли ви не робитимете ремонт. Також безкоштовно майстер становитиме калькуляцію потенційного ремонту огляду. І ви зможете ухвалити рішення - чи хочете ви обслуговуватися у нас.

У вартість послуги з ремонту входити вартість комплектуючих (якщо вони знадобляться) та вартість роботи інженера. У нас є прозоре ціноутворення, затверджені тарифи.

Компанія ICOOLA - це перша в Україні renew company, що пропонує найнижчі послуги на ремонт Айпад 8 із гарантією!

Як відбувається процес ремонту iPad Air 4 в ICOOLA

Якщо вам цікаво, як відбувається процес ремонту iPad Air 4, ознайомтеся з наведеною нижче інформацією.

Спочатку ви приносите свій айпад в ICOOLA. Їм негайно займеться майстер. Зробивши діагностику, пояснить вам – що потрібно зробити, щоб усунути несправності. Якщо вас влаштовує все, що пропонує спеціаліст – він починає ремонт.

Більшість несправностей усувається протягом години. Якщо потрібно більше часу – майстер призначить час, коли можна буде прийти по гаджет.

Після проведеного ремонту iPad проходить ретельну перевірку та видається господареві з річною гарантією.

Для тих, хто проживає не в місті знаходження центру, наш сервіс працює також, тільки знадобляться послуги Нової Пошти для пересилання девайсу. - Детальніше: https://icoola.ua/service/remont-ipad-air-4/

Ремонт iPad Air 4: ціна
860 грн
10 100 грн
1 300 грн