Ремонт кнопки "Home" на iPad 4

Ремонт кнопки "Home" на iPad 4
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
420 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Практично всі гаджети від компанії Apple мають кнопку «Home» і Айпад 4 не виняток. Через те що вона створена зі скла є досить крихкою і через необережність користувача може виходити з ладу.

Всі деталі на iPad взаємопов’язані й при несправності кнопки «Home» користуватися планшетом буде некомфортно. Розв'язувати дану проблему допоможуть фахівці сервісного центру Айкула.

З яких причин виникає необхідність ремонту кнопки «Home» на Айпад 2012

Найчастіше подібна несправність виникає після падіння планшета, або через механічні пошкодження. А також западання «Home» може бути спричинено:

  • збоєм у програмному забезпеченні;
  • потраплянням пилюки, бруду вологи до мікросхеми, або механічні пошкодження.

У будь-якому випадку краще не проводити експериментів над своїм гаджетом і не намагатися самостійно виправити несправність й звертатися за допомогою до професіоналів.

Складність ремонту полягає у тому, що разом з кнопкою у деяких випадках потрібен не просто ремонт, а повна заміна деталі. А для цього потрібно розбирати планшет. Подібні дії без шкоди для пристрою може здійснити лише професіонал.

Скільки коштує ремонт кнопки «Home» на Айпад 2012 у Львові

Сервісний центр ICOOLA готовий запропонувати найнижчу ціну у місті Львів. Це можливо завдяки тому, що:

  • ми працюємо без посередників;
  • використовуємо в роботі якісні деталі від імпортера;
  • постійно слідкуємо за цінами конкурентів, завдяки чому коректуємо вартість власних послуг.

Варто згадати, що ICOOLA також здійснює ремонт кнопки «Home» на Айпад 2 за доступною ціною

Які гарантії на заміну кнопки «Home» на iPad 4 готова надати компанія ICOOLA

Наш сервісний центр спеціалізується на ремонті техніки Apple понад 8 років. Фахівці ICOOLA в процесі роботи дотримуються всіх стандартів, а наявність професійного обладнання допомагає нам ремонтувати будь-які несправності.

Ми гарантуємо, що ваш планшет повернуть до робочого стану в найкоротший термін. А для ремонту кнопки «Home» нашим спеціалістам знадобиться 30-60 хв.

В процесі ремонту ми використовуємо лише якісні деталі від перевіреного роками імпортера. Тому надаємо клієнту гарантію терміном на 1 рік.

Наша компанія не просто здійснює ремонт техніки від Apple, але й дбає про екологію. За кожен відновлений iPad ми обіцяємо посадити дерево. Тому дбаймо про екологію разом. При виникненні будь-яких несправностей звертайтеся за допомогою до сервісного центру ICOOLA, або телефонуйте за номером 0 800 602 250.