Ремонт кнопки "Home" на iPad 4

Ремонт кнопки "Home" на iPad 4
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
440 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Практично всі гаджети від компанії Apple мають кнопку «Home» і Айпад 4 не виняток. Через те що вона створена зі скла є досить крихкою і через необережність користувача може виходити з ладу.

Всі деталі на iPad взаємопов’язані й при несправності кнопки «Home» користуватися планшетом буде некомфортно. Розв'язувати дану проблему допоможуть фахівці сервісного центру Айкула.

З яких причин виникає необхідність ремонту кнопки «Home» на Айпад 2012

Найчастіше подібна несправність виникає після падіння планшета, або через механічні пошкодження. А також западання «Home» може бути спричинено:

  • збоєм у програмному забезпеченні;
  • потраплянням пилюки, бруду вологи до мікросхеми, або механічні пошкодження.

У будь-якому випадку краще не проводити експериментів над своїм гаджетом і не намагатися самостійно виправити несправність й звертатися за допомогою до професіоналів.

Складність ремонту полягає у тому, що разом з кнопкою у деяких випадках потрібен не просто ремонт, а повна заміна деталі. А для цього потрібно розбирати планшет. Подібні дії без шкоди для пристрою може здійснити лише професіонал.

Скільки коштує ремонт кнопки «Home» на Айпад 2012 у Львові

Сервісний центр ICOOLA готовий запропонувати найнижчу ціну у місті Львів. Це можливо завдяки тому, що:

  • ми працюємо без посередників;
  • використовуємо в роботі якісні деталі від імпортера;
  • постійно слідкуємо за цінами конкурентів, завдяки чому коректуємо вартість власних послуг.

Варто згадати, що ICOOLA також здійснює ремонт кнопки «Home» на Айпад 2 за доступною ціною

Які гарантії на заміну кнопки «Home» на iPad 4 готова надати компанія ICOOLA

Наш сервісний центр спеціалізується на ремонті техніки Apple понад 8 років. Фахівці ICOOLA в процесі роботи дотримуються всіх стандартів, а наявність професійного обладнання допомагає нам ремонтувати будь-які несправності.

Ми гарантуємо, що ваш планшет повернуть до робочого стану в найкоротший термін. А для ремонту кнопки «Home» нашим спеціалістам знадобиться 30-60 хв.

В процесі ремонту ми використовуємо лише якісні деталі від перевіреного роками імпортера. Тому надаємо клієнту гарантію терміном на 1 рік.

Наша компанія не просто здійснює ремонт техніки від Apple, але й дбає про екологію. За кожен відновлений iPad ми обіцяємо посадити дерево. Тому дбаймо про екологію разом. При виникненні будь-яких несправностей звертайтеся за допомогою до сервісного центру ICOOLA, або телефонуйте за номером 0 800 602 250.