Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

РЕМОНТ IPAD 4 ВІД СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ ICOOLA

Продукція Apple має великий попит, якщо пристрій виходить з ладу, необхідний терміновий ремонт iPad 4. Планшет нового покоління був випущений в 2012 році і був доробленим Айпадом 3. Був удосконалений процесор, графічне ядро, фронтальна камера. Зовні девайс не відрізнявся, окрім маркування. Найуразливішим місцем, як і раніше, залишається дисплей. По неакуратності чи чистої випадковості гаджет може впасти, тоді необхідно відновлювати його екран.

У яких випадках потрібний ремонт iPad 4?

Кожен девайс зазнає несправностей, які умовно можна поділити на такі категорії:

 • механічні пошкодження;
 • неполадки у внутрішніх компонентах системи;
 • збій ПЗ;
 • вірусна атака.

Поломки, спричинені ударами, сильними механічними навантаженнями, позначаються на стані корпусу, екрана. На дисплеї з'являються тріщини, задня панель, бічні грані можуть мати відколи, екран тріскається. Якщо гаджет працює справно, пошкодження мінімальні, то нести в сервісний центр пристрій нема потреби. Але трапляються випадки, коли не працює тачскрін, або від сильного удару, девайс не включається і т.д. У цій ситуації слід розібратися, які збитки завдано планшету.

Попадання вологи – особлива проблема під час експлуатації техніки. Айпад використовують для роботи, перегляду відео, фільмів та розлитий чай, сік або склянка води не рідкість. Іноді просто достатньо протерти корпус, просушити акумулятор. Але найчастіше така несправність потребує втручання професійного майстра.

Поломки внутрішнього характеру виявляються у процесі діагностики. Для вирішення завдання потрібно розбирати пристрій, міняти запчастини. Перебої в програмному забезпеченні вирішуються шляхом перепрошивки або інших процедур. Необхідно враховувати складність завдання.

Атака комп'ютерними вірусами відбувається через відсутність програмного захисту на пристрої. Іноді користувачі самі відвідують сумнівні сайти, встановлюють неперевірене програмне забезпечення, відкривають вкладення в електронній пошті від невідомих джерел. Для системи це вирок, важливо вчасно помітити проблему.

Наш сервіс ремонтує будь-яку техніку Apple, в тому числі виконує терміновий ремонт Айфон 8 за доступну ціну!

Найчастіші поломки iPad 4

При зверненні до сервісного центру ICOOLA інженери виявляють характер несправності, щоб розпочати своєчасний ремонт Айпада 4 (2012). Наші фахівці зібрали в один список перелік поломок, що найчастіше зустрічаються, в процесі спадання:

 • Розбитий екран;
 • Тріщини потертості на дисплеї;
 • Сколи на задній панелі, бічних гранях корпусу, відходження кришки;
 • Розбовтування кнопок увімкнення, регулювання гучності;
 • Несправність роз'єму заряджання. Приводить до того, що апарат не заряджається. Причин може бути декілька – неправильна експлуатація, забруднення порту;
 • Відновлення після залиття різними рідинами (вода, чай, кава, сік, газування);
 • Швидка розрядка. Найчастіше питання вирішується заміною акумулятора;
 • Уламки камер;
 • Перешкоди при програванні аудіо, передачі голосових повідомлень, ехо в динаміці, не чутно співрозмовника;
 • Несправність материнської плати, мікропроцесорів чи інших внутрішніх складових;
 • Планшет мимовільно перевантажується, вимикається, збої ПЗ.
 • Техніка працює повільно, перевантажено пам'ять.
 • Заміна модуля Wi-Fi.

Незалежно від характеру поломки, інженери з'ясують причину, запропонують можливі варіанти рішення. Щоб убезпечити пристрій, рекомендуємо використовувати захисні чохли, шибки, плівки. Не розряджати апарат до мінімального рівня, слідувати інструкціям виробника з експлуатації. Намагатися дбайливо ставитись до девайсу. Бути дуже акуратними.

Техніка Apple відрізняється надійністю, але не виключено заводський брак. Якщо після придбання новий гаджет починає «глючити», необхідно звернутися до сервісного центру, використовуючи гарантію виробника. Ремонт проведуть безкоштовно чи замінять девайс на аналогічну модель.

До речі, якщо ви хочете дізнатись, скільки коштує iPhone X, рекомендуємо переглянути цей розділ!

Де у Львові відремонтувати iPad 4?

У мережі користувачі часто шукають інформацію про те, де у Львові відремонтувати iPad 4. Здаючи в сервіс ICOOLA свій планшет, ви не тільки отримуєте відремонтований гаджет, але й гідне обслуговування клієнтів. У штаті працюють понад 35 професіоналів із досвідом роботи не менше 3 років. Наша команда проходить періодичне навчання для підвищення рівня кваліфікації.

Менеджери-консультанти нададуть повну інформацію щодо організаційних питань – терміни, вартість, вид неполадки, рекомендації щодо подальшого використання гаджета. Щоб знайти нас, достатньо вести в пошуковий рядок найменування компанії, браузер видасть адресу сайту.

Процес ремонту iPad 4

Процес ремонту iPad 4 включає кілька етапів:

 • прийом замовлення (клієнт визначає стан техніки, що сталося, суть проблеми);
 • первинна діагностика – зовнішній огляд, тестування;
 • якщо необхідно замінити деталі, апарат акуратно розбирається. Для цього використовується спеціальний інструментарій. Конструкція Айпад 4 дозволяє замінити тачскрін окремо, якщо матриця пристрою не пошкоджена. Більшість комплектуючих можна змінити і гаджет продовжить працювати як новий;
 • перед будь-якими маніпуляціями озвучується вартість ремонту, а також терміни. У поодиноких випадках при розбиранні апарату можуть виявитися додаткові дефекти. Відомості обговорюються із замовником, щоб уникнути непередбачених витрат;
 • усунення несправності;
 • фінальна перевірка на коректне функціонування системи;
 • видача замовлення із гарантією.

Відремонтований планшет від Apple перевіряється, демонструються робочі функції, інші опції, які були недоступні через поломку.

До речі, ремонт iPhone у Львові, ми пропонуємо лише за найнижчими цінами!

Ціна ремонту iPad 4 в ICOOLA

Наш центр проводить комплексне обстеження техніки, тому ціна ремонту iPad 4 в ICOOLA може відрізнятись в залежності від складності завдання. Співпрацюємо з перевіреними постачальниками запчастин, намагаємось виставляти вартість на комплектуючі без націнки. Замовник платить за фактично виконані роботи без прихованих комісій.

Які фактори можуть впливати на ціну:

 • рівень поломки. Якщо необхідно замінити запчастину, підсумкова сума складається з вартості деталі. У тих випадках, коли потрібна перепрошивка, видалення вірусного ПЗ, пайка процесора, чищення та просушування від вологи, тарифікація визначається професіоналізмом інженерів та витраченим часом;
 • обсяг відновлювальних робіт:
 • використовувані розхідники;
 • супутні несправності, виявлені під час процедур.

Нескладні маніпуляції – заміна скла, акумулятора, задньої кришки виконується протягом години у присутності замовника. Якщо потрібні складніші роботи, власнику повідомляються терміни. Узгоджується вартість, інші питання. За позитивної відповіді майстри приступають до виконання своїх обов'язків. Після відновлення пристрою, замовник отримує повідомлення. Оплата провадиться за фактом, як тільки власник планшета переконався у його повній працездатності.

Наша робоча лабораторія оснащена сучасним високоточним обладнанням, яке дозволяє справлятися з найскладнішими неполадками. Працюємо без посередників, не передаємо техніку третім особам. Завдяки цьому можемо формувати максимально чесні ціни, дешевші, ніж у конкурентів.

Гарантія

Сервісний центр ICOOLA дбає про своїх клієнтів, тому ми надаємо гарантію на ремонт iPad 4 протягом 1 місяця. Якщо протягом цього терміну ви виявили несправність, можете сміливо дзвонити до нас, ми обговоримо всі питання. Використовуємо оригінальні та сертифіковані запчастини, які повністю сумісні з внутрішніми компонентами Айпада.

Застосування "не рідних" деталей може призвести до передчасного виходу з ладу, некоректної роботи пристрою. Наш сервіс відрізняється тим, що належним чином утилізує електроніку. Переробляє непотрібні запчастини, зменшуючи кількість електросміття. Підтримуємо стандарти «яблучного» виробника щодо навколишнього середовища.

На власному досвіді розуміємо, що обходитися без улюбленого планшета складно. Ремонт – це ризик, непередбачені витрати. Прагнемо 90% поломок усунути за 1 годину. Хочемо зробити власників девайсів від Еппл щасливішими за допомогою якісного та швидкого сервісного обслуговування.

Ремонт iPad 4: ціна
550 грн
450 грн
1 500 грн