Ремонт кнопки живлення на iPad Air

Ремонт кнопки живлення на iPad Air
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
550 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Кнопка живлення відіграє дуже важливу роль при користуванні планшетом. Ви навряд чи зможете навіть порахувати, скільки разів за день на неї натискаєте, попри це не варто недооцінювати її значення. При її ламанні неможливо увімкнути та вимкнути айпад, не кажучи вже про те, щоб зробити знімок з екрана екрану або перезавантажити девайс в екстреному випадку. 

Якими можуть бути причини ламання кнопки живлення на Айпад Air?

  • Як і будь-яка деталь, кнопка живлення може зношуватись у зв’язку з частим використанням, особливо недбайливим.
  • Помилки у програмному забезпеченні iOS.
  • Потрапляння великої кількості бруду у щілини біля кнопки та забивання його там.
  • Потрапляння води або вологи всередину корпусу.
  • Механічні деформації після ударів або падінь пристрою.
  • Проблема полягає у шлейфі кнопки живлення айпада.

Як замінити кнопку живлення на iPad Air?

Якщо ви помітили, що кнопка живлення на вашому планшеті некоректно працює, то рекомендуємо звернутися до сервісного центру ICOOLA у місті Лева. Не намагайтеся відремонтувати ламання такого характеру самостійно, після таких спроб може виникнути безліч нових ламання, що пов’язано з відсутністю досвіду роботи з технікою і  наявністю відповідних приладів для цього. 

Наші спеціалісти оглянуть айпад, визначать причину ламання і, якщо це буде неминуче, то замінять стару кнопку живлення на нову. Після ремонту ви зможете користуватися гаджетом у звичному режимі, ми використовуємо лише оригінальні деталі, тому не хвилюйтеся з цього приводу.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом кнопки живлення Айпад 8 за найдоступнішою ціною!

Чому я маю звернутися саме до ICOOLA при необхідності заміни кнопки живлення на Айпад Air?

Навіщо довіряти ремонт улюбленого гаджета будь-кому? Краще зверніться до перевіреного сервісного центру, де ваші проблеми легко будуть вирішені протягом години.

Ми на ринку вже понад 8 років, для нас є важливим функціональний стан ваших девайсів, тому звертайтеся по допомогу. Наші професіонали витрачають на ремонт будь-якого виду ламання близько 30-60 хвилин, тому намагатимемось привести ваш планшет до ладу за мінімальний проміжок часу. Детальну інформацію можна отримати за номер телефону: 0 800 602 250. 

Компанія не забуває також про покращення екологічної ситуації у світі, зокрема у Львові. Тому ми саджаємо одне дерево за один відновлений нами гаджет.