Ремонт кнопки живлення на iPad Air 2

Ремонт кнопки живлення на iPad Air 2
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
700 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Поломки електронних гаджетів, враховуючи їх розширений функціонал і популярність використання, спричиняють певні незручності. Яскравий приклад: несправність кнопки живлення в iPad Air 2. За умови збереження функціоналу, заміна кнопки не займає більше 15-20 хвилин, тому при перших ознаках неполадок експерти рекомендують не відкладати візит до майстрів.

Як визначити несправність кнопки живлення:

  • уповільнена реакція при натисканні;
  • щоб iPad Air 2 почав роботу, на кнопку живлення потрібно натискати із зусиллям;
  • при використанні чути нехарактерний звук (хрускіт, скрип);
  • кнопка западає, спрацьовує не при кожному натисканні.

Важливий момент: якщо пристрій включається при найменшому дотику до кнопки живлення, це також говорить про несправності. У будь-якому випадку без звернення до майстрів не обійтися.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом кнопки живлення на Айпад Air за найдоступнішою ціною!

Кнопка живлення на iPad Air 2: як відремонтувати

Цікавить професійний ремонт? Звертайтеся до майстрів нашого сервісного центру. Багатий практичний досвід дозволяє оперативно усунути поломки електронної техніки, що не виключає відмінної якості робіт.

Порядок дій майстрів ICOOLA при ремонті кнопки живлення на iPad Air 2:

  1. Прогрівання передньої панелі. Використання спеціального обладнання дозволяє дбайливо розплавити клей.
  2. Розбір iPad Air 2. Майстер знімає сенсор і лицьову панель.
  3. Вилучення старої деталі і установка нової. На цьому етапі важливо виключити попадання пилу та сміття на коннектори, шо може призвести до неякісного з'єднання контактів.
  4. Підключення шлейфів.
  5. Збірка.

Ремонт вважається завершеним тільки після того, як майстер перевірить працездатність пристрою.

ICOOLA у Львові: чому саме ми

Хочете швидко і з гарантією відновити нормальний режим роботи iPad Air 2? Наші майстри готові надати оперативну допомогу. Працюємо на ринку понад 8 років, що дозволило виробити відмінну практику. Наші майстри, орієнтуючись на технічну інформацію і досвід, впораються з будь-якою поломкою електроніки. Ми цінуємо час клієнтів, пропонуючи оперативний ремонт. Тривалість залежить від складності поломки, але в будь-якому випадку відновлення не займе більше 1 години.

Зацікавила інформація? Зв'яжіться з нашими операторами за телефоном: 0 800 602 250. Вони зорієнтують по вартості ремонту і графіку роботи майстерні.