Ремонт кнопок гучності на iPad Air

Ремонт кнопок гучності на iPad Air
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
520 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Нехай у сучасних моделях iPad не так багато кнопок, адже для повноцінної роботи з тим же iPad Air потрібно навчитись користуватись сенсорним екраном. Та все одно кнопки ламаються часто, у тому числі кнопка гучності. Адже ця кнопка використовується для регулювання гучності на портативному пристрою під час підключення до аудіо- і відеозв’язку. 

Тому потрібно швидко відремонтувати кнопку гучності, щоб мати можливість на повну насолоджуватись тими можливостями, які пропонують сучасні соціальні платформи тощо. 

Причини несправності та необхідність ремонту кнопки гучності на iPad Air

Безумовно, причиною ламання може бути фізичний знос через регулярне користування портативним пристроєм та обмежений строк експлуатації кнопки гучності на iPad Air. Та частіше за все ремонт кнопки гучності потрібен через неправильну експлуатацію або ж механічні пошкодження. Після падіння iPad Air на тверду поверхню вийти з ладу може не тільки кнопка гучності, але й інші важливі для нормальної роботи портативного гаджета деталі. 

У якому випадку ремонт кнопки гучності дійсно необхідний? До спеціалістів сервісного центру ICOOLA звертаються у разі постійного залипання кнопки, через що погіршується досвід користування портативними пристроями. Крім залипання кнопки гучності, деталь може не реагувати на дотик, що ускладнює процес регулювання гучності під час перегляду фільму або ж прослуховування лекції. 

Якщо ж кнопка гучності повністю відпадає, то потрібно звернутись за допомогою до спеціалістів сервісного центру, щоб встановити нову деталь. Відпадання кнопки гучності може бути пов'язане з ушкодженням та деформацією корпусу iPad Air. 

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом кнопок гучності Айпад 8 за найдоступнішою ціною!

Ремонт кнопки гучності на iPad Air у Львові

Спеціалісти сервісного центру ICOOLA готові надати всю необхідну інформацію щодо ремонту кнопки гучності на iPad Air за номером телефону 0 800 602 250. Та для встановлення причини несправності та її швидкого усунення потрібна консультація майстра, діагностика пристрою та банальний огляд пристрою професійним спеціалістом.

З ICOOLA ремонт кнопки гучності займе не більше як годину, у той час, як це найнижчі ціни за ремонт деталі портативного пристрою у Львові. 

Крім цього, відновлення роботи пристрою — це серйозне досягнення для покращення екологічної ситуації в країні, адже йдеться про свідоме споживання, та продовження терміну експлуатації портативних пристроїв. Тому один відремонтований пристрій в ICOOLA є приводом для висадки ще одного дерева у міста Лева разом з ICOOLA.