Ремонт основної камери на iPad 5

Ремонт основної камери на iPad 5
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 300 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Основна камера на IPad рідко ламається через виробничий брак. Якщо камера перестала працювати, то в цьому може бути винуватий власник пристрою або випадковості, які трапились в процесі експлуатації. Найчастішими бувають механічні пошкодження, які пов’язані з падінням на тверду поверхню, але камера може перестати працювати та через пошкодження з боку домашніх тварин. Хоча камера має захисне скло, але вразлива для сильних ударів та вібрацій.

Особливості ремонту основної камери на IPad 5 (2017)

Якщо основна камера на IPad вийшла з ладу, то цю запчастину частіше міняють на нову. Також спеціалісти радять скоріше ремонтувати камеру, тому що на планшеті є багато додатків, які використовують доповнену реальність. Також треба знати, що ремонт пристрою – не легке завдання, тому що захисне скло знаходиться по всьому периметру планшету.

Як відбувається ремонт основної камери на четвертому Айпаді в ICOOLA?

Коли планшет приносять до наших майстрів, то вони приймають його та починають з ними працювати. Нижче приведені кроки по заміні основної камери на IPad 4 (2017):

  1. Спеціалісти оглядають пристрій та знаходять можливі пошкодження на корпусі.
  2. За допомогою програмного забезпечення майстри роблять діагностику, а вже потім інженер говорить про час та ціну ремонту.
  3. Спеціаліст розбирає Айпад та видаляє несправну частину, замість неї встановлюється нова оригінальна деталь.
  4. Потім планшет збирають докупи, перевіряється його функціональність, а потім гаджет отримає власник.

Для самостійного ремонту у власника недостатньо знань, взятих з Інтернету та й інструментів обмаль. Тому краще звернутись до майстрів ICOOLA у Львові за телефоном 0 800 602 250. Цікаво, що наші спеціалісти мають великий досвід в ремонті основної камери на Айпаді та високу кваліфікацію.

Саме завдяки вивченню мікроелектроніки, наш сервіс Apple робить ремонт основної камери на iPad 4 з гарантією, адже ми – це сучасний сервіс!

Причини звернутись до ICOOLA за заміною основної камери

Компанія надає послуги з ремонту пристроїв Apple на ринку протягом 8 років, і за вказаний час вона заробила довіру та любов власників «яблучних» гаджетів. Також фірма завоювала бездоганну репутацію. В команду ICOOLA в місті Львів увійшли професіональні майстри, мінімальний досвід роботи яких складає від 3 років. Цікаво, що кожен співробітник фірми регулярно проходить підвищення кваліфікації.

Послуги з ремонту пристроїв виконуються в найкоротші терміни та за мінімальними ринковими цінами. Будь-яке ламання, навіть найскладніше, наші майстри ліквідують за 30-60 хвилин. Ми відремонтуємо Ваш гаджет, і він знову буде працювати та виглядати, немов його тільки привезли зі спеціалізованої крамниці.

ICOOLA значно відрізняється від інших компаній, що працюють на ринку таких послуг. ICOOLA – це екобренд, що турбується про навколишнє середовище.  Ця renew-організація бере участь в програмі популяризації зелених насаджень. Після того, як спеціалісти компанії відремонтують IPad чи IPhone, фірма садить одне дерево за відновлену роботу кожного гаджета.