Ремонт після потрапляння води iPad Air 2

Ремонт після потрапляння води iPad Air 2
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
800 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Ваш Айпад Air 2 впав у ванну або ви потрапили разом з гаджетом під дощ? Це не критично. Наші фахівці грамотно проведуть діагностичні заходи й швидко відновлять працездатність вашого пристрою.

Що робити, якщо Айпад Air 2 впав у воду?

Вода, що потрапила всередину Айпада Air 2, може завдати серйозної шкоди різним деталям й вивести багато компонентів планшета з ладу. При контакті з рідиною відбувається наступне:

  • пошкоджуються дискретні елементи;
  • окислюються контакти;
  • порушується працездатність ланцюгів живлення, чіпів, струмопровідних доріжок.

Від того, наскільки довго Айпад Air 2 був у воді, та які дії після цього зробив власник гаджета, залежить, наскільки витратним й швидким буде відновлення пристрою.

Якщо був короткочасний контакт з водою, то після цього необхідно відразу ж вимкнути iPad Air 2, вийняти з нього акумулятор й принести до нас в сервісний центр. Досвідчені майстри нашої компанії повністю розберуть пристрій, видалять всю рідину й конденсат, а також проведуть діагностику материнської плати на спеціальному обладнанні та визначать, наскільки постраждали всі інші деталі.

Після цього можна буде говорити про регламент ремонтних робіт й терміни їх проведення. Після узгодження із замовником всіх деталей фахівці приступають до виправлення всіх поломок та повернення пристрою до повноцінної працездатності.

Незважаючи на те, що в нашому сервісному центрі працюють кращі майстри, та є в наявності все необхідне обладнання й інструмент, занадто тривале перебування Айпада Air 2 у воді робить його відновлення малоймовірним.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом після попадання води в Айпад Air за найдоступнішою ціною!

Причини потрапляння вологи всередину Айпада Air 2, куди звернутися з такою проблемою у Львові?

Як би виробники не намагалися захистити гаджети від попадання всередину вологи, ідеальним захистом вони все ж не володіють. Як же так трапляється, що пристрій потрапляє в воду? У кожного випадку своя історія, але найпоширенішими причинами є: знаходження Айпад Air 2 у ванній кімнаті, потрапляння його разом з речами в пральну машину або бажання отримати відмінні фото в морі або річці.

Є міфи про те, що якщо покласти намоклий гаджет в сіль, цукор або рис, то це допоможе більш якісно видалити вологу. Не варто експериментувати, а краще, як можна швидше доставити «потопельника» фахівцям ICOOLA. Після цього вердикт майстрів можна дізнатися за телефоном 0 800 602 250.