Ремонт після потрапляння води iPad 8

Ремонт після потрапляння води iPad 8
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 500 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Під час користування портативними пристроями вдома чи на роботі на нього можуть вилити ненароком каву чи чай. А іноді достатньо й кількох капель, які потрапляють у внутрішню частину пристрою, щоб запустити процес ламання деталей iPad 8 (2020). Навіть якщо видалити залишки рідини з корпусу або ж екрану, частина рідини залишиться всередині iPad 8 (2020). Тому після потрапляння води на iPad 8 (2020) слід негайно звернутись до сервісного центру, щоб у максимально короткі строки відновити нормальну роботу пристрою без необхідності серйозного ремонту та заміни деталей. 

Профілактичний огляд та ремонт після потрапляння води на iPad 8 (2020)

Перш ніж навідатись у сервісний центр ICOOLA, можна зв’язатись з менеджером української компанії за номером телефону 0 800 602 250, щоб проконсультуватись щодо необхідності ремонту.

ICOOLA оперативно проводить діагностику портативного пристрою, щоб переконатись у його справності, заміну деталей, що пошкодились через потрапляння води на iPad 8 (2020), або ж видалення води у тих місцях iPad 8 (2020), куди вкрай складно дістатись без спеціальних інструментів. 

Щоб вивести з ладу iPad 8 (2020), деколи достатньо й краплі води, що стане причиною короткого замикання. Після такого випадку iPad 8 (2020) може повністю вимкнутись та не включатись знову. Та навіть якщо пристрій нормально працює й після контакту з водою, все ж профілактичний огляд дозволить усунути несправність, якщо її вкрай важко зафіксувати неозброєним оком, поки пристрій повністю не вийшов з ладу. 

Що ж потрібно зробити перш за все, поки пристрій не опинився в руках спеціалістів сервісного центру ICOOLA? Потрібно від'єднати пристрій від мережі електроживлення та вимкнути повністю. Далі власнику пристрою слід ретельно видалити воду з поверхні й деяких деталей, що знаходяться під корпусом, до яких є доступ. Якщо швидко видалити воду з пристрою, зменшується вірогідність серйозного ламання. 

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом після попадання води Айпад 7 за найдоступнішою ціною!

Чому обирають ICOOLA для ремонту після потрапляння води на iPad 8 (2020)?

ICOOLA пропонує жителям та гостям міста скористатись послугами ремонту iPad 8 (2020) після потрапляння води на нього за найнижчими цінами у Львові. 

Спеціалісти ICOOLA мають необхідний досвід роботи, що відремонтувати портативний пристрій та відновити його нормальну роботу всього лиш за 30-60 хвилин після передачу у руки майстра. 

А ще ICOOLA висаджує дерева за відремонтовані портативні пристрою у стінах компанії. Й це надихає постійних клієнтів ICOOLA до правильної експлуатації та бережного користування, у тому числі iPad 8 (2020).