Ремонт після потрапляння води iPad 8

Ремонт після потрапляння води iPad 8
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 500 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Під час користування портативними пристроями вдома чи на роботі на нього можуть вилити ненароком каву чи чай. А іноді достатньо й кількох капель, які потрапляють у внутрішню частину пристрою, щоб запустити процес ламання деталей iPad 8 (2020). Навіть якщо видалити залишки рідини з корпусу або ж екрану, частина рідини залишиться всередині iPad 8 (2020). Тому після потрапляння води на iPad 8 (2020) слід негайно звернутись до сервісного центру, щоб у максимально короткі строки відновити нормальну роботу пристрою без необхідності серйозного ремонту та заміни деталей. 

Профілактичний огляд та ремонт після потрапляння води на iPad 8 (2020)

Перш ніж навідатись у сервісний центр ICOOLA, можна зв’язатись з менеджером української компанії за номером телефону 0 800 602 250, щоб проконсультуватись щодо необхідності ремонту.

ICOOLA оперативно проводить діагностику портативного пристрою, щоб переконатись у його справності, заміну деталей, що пошкодились через потрапляння води на iPad 8 (2020), або ж видалення води у тих місцях iPad 8 (2020), куди вкрай складно дістатись без спеціальних інструментів. 

Щоб вивести з ладу iPad 8 (2020), деколи достатньо й краплі води, що стане причиною короткого замикання. Після такого випадку iPad 8 (2020) може повністю вимкнутись та не включатись знову. Та навіть якщо пристрій нормально працює й після контакту з водою, все ж профілактичний огляд дозволить усунути несправність, якщо її вкрай важко зафіксувати неозброєним оком, поки пристрій повністю не вийшов з ладу. 

Що ж потрібно зробити перш за все, поки пристрій не опинився в руках спеціалістів сервісного центру ICOOLA? Потрібно від'єднати пристрій від мережі електроживлення та вимкнути повністю. Далі власнику пристрою слід ретельно видалити воду з поверхні й деяких деталей, що знаходяться під корпусом, до яких є доступ. Якщо швидко видалити воду з пристрою, зменшується вірогідність серйозного ламання. 

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом після попадання води Айпад 7 за найдоступнішою ціною!

Чому обирають ICOOLA для ремонту після потрапляння води на iPad 8 (2020)?

ICOOLA пропонує жителям та гостям міста скористатись послугами ремонту iPad 8 (2020) після потрапляння води на нього за найнижчими цінами у Львові. 

Спеціалісти ICOOLA мають необхідний досвід роботи, що відремонтувати портативний пристрій та відновити його нормальну роботу всього лиш за 30-60 хвилин після передачу у руки майстра. 

А ще ICOOLA висаджує дерева за відремонтовані портативні пристрою у стінах компанії. Й це надихає постійних клієнтів ICOOLA до правильної експлуатації та бережного користування, у тому числі iPad 8 (2020).