Заміна антени мережі GSM i Wi-Fi на iPad 2

Заміна антени мережі GSM i Wi-Fi на iPad 2
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
460 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Однією з найбільш затребуваних функцій сучасних гаджетів є можливість Wi-Fi з'єднання. За це в девайсі відповідає модуль GSM і антена Wi-Fi. Але іноді інтернет-з'єднання починає працювати з перебоями, або сигнал взагалі відсутній. У такому випадку необхідно провести діагностику. Якщо причина несправності криється в поломці антени, потрібно замінити всі деталі конструкції на нові.

Можливі причини поломки антени мережі GSM і Вай-Фай на iPad 2 (2011)

У більшості випадків несправність антени виникає в зв'язку з такими факторами:

  • Айпад впав і сильно вдарився;
  • всередину пристрою потрапила вода або інша рідина;
  • було механічне пошкодження.

Крім того, існують і інші причини поганого сигналу Вай-Фай. Для того щоб точно визначити, що саме викликало поломку, потрібна комплексна діагностика. Для цього ви можете принести свій девайс у наш центр ICOOLA у Львові.

Наша компанія, крім того, що висвітлює цікаві інженерні матеріали, пропонує кожному скористатися якісними послугами з ремонту аудіокодека iPhone 7.

Як виконується ремонт по заміні антени мережі GSM і Wi-Fi в центрі ICOOLA у Львові?

Якщо фахівці сервісного центру визначили, що причиною несправності є антена Wi-Fi, для усунення поломки потрібно замінити її разом з іншими комплектуючими, що входять до складу механізму. Це робота, яка потребує спеціальних інструментів, навичок і досвіду. Процес заміни деталей пристрою ділиться на кілька етапів.

  1. Спочатку ми знімаємо передню панель. Для цього під впливом гарячого повітря розм'якшуємо клей, що з'єднує панель з корпусом пристрою. Спеціальним інструментом обережно від'єднуємо лицьову панель.
  2. Знімаємо дисплей і шлейфи Айпада.
  3. На системній платі, праворуч від кнопки з зображенням квадратика, знаходиться антена. Для того щоб її зняти, від'єднуємо плату та кілька інших деталей, що знаходяться поблизу.
  4. Коли всі елементи, що заважають, зняті, прибираємо саму антену з прилеглими деталями.
  5. Замінюємо стару конструкцію на нову.
  6. Збираємо всі комплектуючі девайса в зворотному порядку.

Процес заміни антени мережі GSM і Вай-Фай досить трудомісткий і вимагає наявності кваліфікації і досвіду. Але для професіоналів своєї справи усунення поломки такого плану – легке завдання. Ми працюємо з неполадками будь-якої складності. Кожен співробітник має від 3 років досвіду в сфері ремонту девайсів.

У сервісному центрі ICOOLA найнижчі ціни у Львові, а свій гаджет ви зможете забрати вже через 30-60 хвилин. Для уточнення вартості ремонту телефонуйте нам за номером 0 800 602 250.

Важливо уточнити, що ICOOLA.UA постійно винаходить нові способи ремонту смартфонів. Сьогодні у нас ви можете замінити скло екрану iPhone 8 Plus, зберігши рідний дисплей!