Заміна фронтальної камери на iPad Air 2

Заміна фронтальної камери на iPad Air 2
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
800 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Для сучасних смартфонів фронтальна камера стала незамінною функцією. Айпад Air 2 також володіє такою корисною деталлю. Фронтальна камера використовується для телефонних розмов, селфі, різних відео-додатків. Іноді ця корисна частина гаджета може вийти з ладу, тоді буде потрібно звернутися до фахівців для її заміни.

Причини поломки

В основному, проблеми з камерою можуть виникнути через наступні випадки:

  • механічне пошкодження – наприклад, падіння Айпада Air 2;
  • потрапляння рідини;
  • установка шкідливих додатків.

В останньому випадку заміна фронтальної камери може не знадобитися. Швидше за все, доведеться перепрошити iPad Air 2, скинути всі налаштування.

Як правило, при падіннях гаджети перевертаються екраном донизу, через що розбивається скло, яке захищає об'єктив камери. В такому випадку може знадобитися також ремонт дисплея.

Ще один різновид механічного пошкодження – деформація корпусу. При такій поломці також може бути порушена робота камери на iPad Air 2.

Запобігти пошкодженням дуже просто – потрібен звичайний чохол, що закриває рамку екрану. У таких аксесуарах передбачено отвір для фронтальної камери. Чохол здатний вберегти цю частину планшета від поломок при падіннях та інших видах механічних пошкоджень. Також може допомогти захисна плівка, вона зміцнить скло екрану.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та замінити фронтальну камеру Айпад Air за найдоступнішою ціною!

Як відбувається заміна камери на iPad Air 2?

Варто відзначити, що ремонтні роботи краще довірити майстрам в сервісному центрі. Зазвичай продукція Apple нерозбірна, тому самостійно проводити заміну фронтальної камери досить складно.

Фахівці зазвичай проводять наступні кроки для ремонту.

  1. Передня частина корпусу розігрівається, піднімається верхня панель. Захисний кожух при цьому залишається на камері.
  2. Відкручуються гвинти, які кріплять екран. Він відкидається, як сторінка книжки.
  3. Таким же чином знімається захисна пластина екрану Айпада Air 2.
  4. Від'єднуються шлейфи.
  5. Знімається фронтальна камера.

Слідом встановлюється нова деталь, збирається планшет в зворотному порядку.

Майстри в ICOOLA у Львові можуть провести дану процедуру швидко й за найнижчою ціною. Для запису слід звернутися за номером телефону 0-800-602-250. Наші фахівці мають трирічний досвід роботи з різними поломками гаджетів, тому заміна фронтальної камери на iPad Air 2 не стане для них проблемою. Будь-який ремонт буде виконаний всього за 30-60 хвилин.