Заміна корпусу на iPad 2

Заміна корпусу на iPad 2
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 200 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Надійність продукції Apple не викликає сумнівів. Айпад компанії відрізняються високою міцністю та працездатністю. Але немає такої техніки, яка б не була схильна до впливу ззовні. Поломки трапляються і в iPad 2.

Найчастіше в сервісний центр звертаються для заміни дисплею або корпусу гаджета. Основна причина поломок – недотримання правил експлуатації планшета користувачем. Компанія ICOOLA надає послуги з ремонту техніки Apple вже понад 8 років.

Причини заміни корпусу iPad 2 (2011)

У процесі користування на кришці планшета можуть з'являтися помітні зміни. Навіть чохол не захищає повністю iPad 2 від пошкоджень. Оскільки корпус виготовлений зі сплаву алюмінію, він боїться падінь.

Міняти кришку необхідно, якщо:

 • з'явилися вм'ятини, відколи, тріщини;
 • під час падіння загнувся кут корпусу та тисне на дисплей, аж до появи на ньому тріщин;
 • зазори між екраном і корпусом;
 • не працюють кнопки управління гаджетом, розташовані на кришці;
 • перекошений лоток прийому SIM-карти;
 • втрата зовнішнього привабливого вигляду планшета.

iPad 2 від Apple можна ремонтувати самостійно. Конструкція планшетів влаштована таким чином, що тільки за наявності спеціальних інструментів, діагностичного обладнання та навичок роботи з продукцією можливо замінити елементи пристрою.

Відзначимо, що ми також відновлюємо Apple iPhone, у нас ви можете безкоштовно продіагностувати iPhone навіть, якщо відмовитеся від подальшого ремонту!

Етапи заміни кришки iPad 2

Зняти лише сам корпус і поставити новий на iPad 2 неможливо. Необхідно розбирати весь гаджет повністю. Заміна кришки планшета проходить в кілька етапів.

 1. За допомогою промислового фена нагрівається корпус, щоб відклеїти екран.
 2. Пінцетом від'єднується шлейф кнопок управління.
 3. Шляхом нагрівання корпусу, поступово відділяється тачскрін і Wi-Fi антена.
 4. Потім від'єднується екранний модуль, видаляються залишки клею.
 5. На нову кришку приєднується шлейф, антени GPS і Wi-Fi. Потім наноситься клей по всьому периметру кришки та приклеюється екранний модуль.
 6. Для швидкої фіксації клею планшет поміщають під УФ-лампу.

Після проведених маніпуляцій перевіряється працездатність пристрою.

Вартість послуг із заміни корпусу iPad 2

Якщо ваш iPad 2 потребує заміни корпусу, не «лікуєте» його самостійно. Це загрожує ушкодженнями, які не завжди можна виправити навіть в центрі. За професійним ремонтом звертайтеся в сервісний центр ICOOLA.

Наша компанія, крім того, що висвітлює цікаві інженерні матеріали, пропонує кожному скористатися якісними послугами з ремонту вібромотора iPhone XS Max

Ціни на ремонт нижчі, ніж в пунктах аналогічних послуг. Проконсультуватися з приводу вартості можна за телефоном 0-800-602-250 у Львові. Чекати довго заміни кришки не доведеться, ремонтні роботи займають до години. Якщо ви турбуєтеся про екологію, то є приємний бонус. Одне виконане замовлення – одне посаджене компанією дерево.