Заміна мікрофону на iPad Air

Заміна мікрофону на iPad Air
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
610 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

IPad – багатофункціональний планшет, який використовують і для роботи, і для відпочинку. З його допомогою можна ввійти в мережу Інтернет, дивитися відео, грати в ігри, робити фото та відео. У зв’язку з тим, що він виконує багато функцій, він стає вразливим в різних ситуаціях — падає, заливається рідиною, потерпає від пошкоджень гострими предметами. Отримує ламання, які можливо усунути тільки в сервісних центрах.

Трапляється, що при розмові ви починаєте погано чути співрозмовника, або він вас, чи спілкуванню мішають сторонні шуми та тріск. Напевно, в таких випадках необхідна заміна мікрофона.

Як зрозуміти, що треба провести заміну мікрофона на айпаді?

На питання про те, як зрозуміти, чи потрібно міняти мікрофон на iPad Air, досвідчені майстри, які працюють в компанії ICOOLA у м. Львів, відповідають наступне: якщо мікрофон зовсім не функціонує, потрібно повна його заміна. Існує багато факторів, що призводять до порушень роботи мікрофона:

  • ламання мікросхеми управління звуком; 
  • попадання вологи всередину пристрою, яка й шкодить деталям печатної плати; 
  • до несправностей можуть призвести стрибки в напрузі мережі в той час, коли гаджет знаходився на зарядці;
  • зношеність, властива всім пристроям.

Щоб з’ясувати причину неполадок, необхідні спеціальні прилади, з допомогою яких кваліфіковані майстри дуже швидко знайдуть всі нюанси. Зателефонуйте за номером 0 800 602 250, і спеціалісти ICOOLA допоможуть вам у будь-якому випадку.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та замінити мікрофон на Айпад 8 за найдоступнішою ціною!

Як правильно проводиться заміна мікрофона

Вам може бути потрібна заміна нижнього шлейфа, який відповідає за функціонування цих деталей. Щоб зрозуміти проблему напевне, проводиться попередня діагностика гаджета, після чого буде зрозумілий план та обсяг роботи. 

Причина знайдена, вам запропонують ремонт, і тут потрібно звернути увагу на компоненти, які будуть використані майстрами для усунення несправностей.

При виконанні послуги із заміни мікрофона iPad Air фахівці ICOOLA користуються деталями якості «оригінал» та «копія». Вони нададуть гарантію для обох категорій деталей, усунуть технічні неполадки в максимально короткий строк, незалежно від складності роботи.

Майстри доступні в будь-який час протягом робочого дня і з радістю допоможуть розв’язати проблему з неробочим мікрофоном на iPad Air. 

Ви отримаєте не тільки свій робочий планшет і знову зможете користуватись мікрофоном для спілкування, а і якість з гарантією від сервісного центру.