Заміна мікрофону на iPad Air 4

Заміна мікрофону на iPad Air 4
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 700 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Комунікаційні можливості iPad Air 4 залежать від справної роботи вбудованого поліфонічного мікрофона. Його використання потрібно під час запису відео, дзвінків в програмі FaceTime й голосового управління роботою додатків. При перших ознаках погіршення якості звучання експерти рекомендують перевірити працездатність мікрофона. Якщо перезавантаження пристрою та повернення до заводських налаштувань (відкат версії прошивки) не вирішують проблему, без професійної допомоги не обійтися.

Коли ремонтувати мікрофон на Айпад Air 4?

Основна причина – погіршення якості звучання при використанні додатків пристрою. Чому не працює мікрофон:

  • засмічення в мікрофонному гнізді: сміття, пил, бруд створюють бар'єр, усунути який допоможе ватяна паличка або скріпка;
  • механічні пошкодження: удар або падіння можуть викликати апаратні збої або від'єднання шлейфів;
  • окислення площин з металевими контактами: незначна кількість вологи провокує незворотні процеси;
  • системні збої через установку неперевіреного ПЗ або несвоєчасне поновлення роботи додатків.

Для усунення апаратних збоїв й заміни комплектуючих варто звернутися до майстрів нашого сервісного центру ICOOLA у Львові.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та замінити мікрофон на Айпад Air 3 за найдоступнішою ціною!

Як відбувається заміна мікрофона на Айпад Air 4?

Майстри нашого сервісного центру чітко дотримуються встановленого порядку:

  1. Рівномірний прогрів сенсорного екрану технічним феном. При температурі 90 градусів клей плавиться, дозволяючи зняти лицьову панель.
  2. Процедура відключення шлейфів.
  3. Установка нового мікрофона.
  4. Підключення шлейфів до материнської плати з одночасною фіксацією компонентів.
  5. Збірка планшета.

Як майстри ICOOLA перевіряють якість заміни поліфонічного мікрофона на iPad Air 4? Виконують запис мовлення при використанні додатків пристрою. Робота без перешкод виступає підтвердженням професійно виконаних дій.

Зацікавила пропозиція? Наші фахівці, спираючись на практичний досвід (не менше 3 років) та теоретичну базу оперативно відновлюють працездатність iPad Air 4 при будь-яких поломках. Швидкість ремонту (в середньому, від 30 до 60 хвилин) не знижує показової якості робіт. Залишилися питання? Зв'яжіться з нашими операторами по телефону 0-800-602-250 за конструктивними відповідями.