Заміна мікрофону на iPad 6

Заміна мікрофону на iPad 6
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 100 грн

Ой хто, хто, Миколая любить... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone до Дня святого Миколая

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Якщо по відеодзвінку співрозмовник вас не чує і просить говорити гучніше, можливо це пов’язано з проблемами у роботі мікрофона.

Компанія Apple відома тим, що виготовляє гаджети з якісних матеріалів, однак навіть це не може стати гарантією того що з часом планшет не вийде з ладу. В ході постійного використання до мікрофона може потрапляти сміття, пил, або навіть волога. В будь-якому випадку потрібно звернутися до спеціалістів де в ході діагностики буде визначено причину несправності.

В яких випадках потрібен ремонт мікрофона на Айпад 6

Якщо мікрофон повністю не працює, то невеликого ремонту буде недостатньо і знадобиться повна заміна деталі. Проблеми з даним елементом можуть виникати через механічні пошкодження, або потрапляння вологи. Також причиною поганої роботи мікрофона можуть стати програмні збої.

Як правило, проблеми з мікрофоном спричиняють виникнення наступних ситуацій:

  • співрозмовник не чує користувача;
  • голос чуто з перешкодами;
  • під час розмови звук може з’являтися, або повністю зникати.

У чому полягає складність ремонту мікрофону на iPad 6

Ремонт мікрофона потребує повного розбору планшета. Тому виконати подібні дії без шкоди для гаджета може лише професіонал. У сервісному центрі ремонт буде здійснено у наступній послідовності:

  1. Пристрій оглянуть на наявність пошкоджень.
  2. Буде проведено діагностику.
  3. Після встановлення проблеми планшет розберуть.
  4. Здійснять ремонт, або повну заміну компонента.
  5. Відремонтований планшет протестують та повернуть власнику.

Зазначимо, що ми постійно збираємо корисні матеріали щодо інженерії. Нам важливо запропонувати якісні послуги з відновлення Apple. Ми перші в Україні, хто замінює мікрофон на Айпад 5 на такому високому рівні.

Чому сервісний центр ICOOLA є найкращим місцем для ремонту мікрофона на Айпад 2018 у Львові

Команда нашого сервісного центру не перший рік здійснює ремонт техніки Apple. Всі дії виконуються відповідно до чинних стандартів за допомогою професійного обладнання.

У своїй роботі ми використовуємо лише якісні оригінальні деталі. Завдяки цьому ми готові надати кожному клієнтові гарантію на виконані роботи. У нас працюють досвідчені фахівці, яким під силу здійснити ремонт мікрофона за 30-60 хв, тому вам не доведеться довго чекати й свій планшет ви отримаєте у день звернення.

Завдяки тому, що ми працюємо самостійно без посередників можемо запропонувати найнижчу ціну у Львові. Ми готові відремонтувати будь-яку несправність.  Звертаючись до нас ви можете бути упевнені, що ваш гаджет повернуть до робочого стану. Тому при виникненні будь-яких несправностей звертайтеся до ICOOLA.