Заміна мікросхеми пам'яті NAND/Flash на iPad Air 2

Заміна мікросхеми пам'яті NAND/Flash на iPad Air 2
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
2 000 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Айпад Air 2 служить довго, але в процесі експлуатації, як і на іншому пристрої, можуть траплятися поламки. Одна з них – пошкодження NAND / Flash. Проблема вирішується завжди двома варіантами: компонентний ремонт флеш-пам'яті, який більш доступний за ціною, або дорогий, але ефективний вибір заміни материнської плати. Відповідний варіант підбирається індивідуально в залежності від причини й ступеня поламки.

Як зрозуміти, що потрібна заміна мікросхеми пам'яті NAND / Flash на iPad Air 2?

Незалежно від того, як використовувався Айпад Air 2, є деякі ознаки, які вказують на те, що з NAND щось не так. Будь-який з наступних «симптомів» вказує на наявність проблеми:

 • девайс не включається;
 • гаджет майже весь час перезавантажується - буквально через 3-5 хвилин;
 • відсутє завантаження, девайс прогружається до «яблука» й зависає;
 • наявність екрану в синіх або червоних тонах при перезавантаженні;
 • з’являється «яблуко», а потім девайс вимикається;
 • час від часу трапляються мимовільні перезавантаження;
 • якщо спробувати виконати відновлення iOS в iTunes, відображається помилка «4013».

Переважно причини таких проблем з Айпад трапляються після його падіння або механічного пошкодження. Також можуть посприяти невдалі поновлення, спроби виконати Jailbreak. У будь-якому випадку краще ремонт довірити фахівцям, наприклад, сервісному центру ICOOLA у Львові.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та замінити мікросхему пам'яті NAND/Flash на iPad Air за найдоступнішою ціною!

Як виконується заміна мікросхеми пам'яті NAND / Flash на iPad Air 2?

Заміна мікросхеми пам'яті на Айпад Air 2 – досить довгий та складний процес. Його повинен виконувати лише кваліфікований фахівець. Працівники центру ICOOLA мають не менше 3 років стажу. Вони діють за загальним алгоритмом.

 1. Діагностика девайса й виявлення проблеми.
 2. Огляд на наявність внутрішніх ушкоджень.
 3. Витяг NAND пам'яті та її діагностика.
 4. Запис призначених для користувача даних на новий флеш-накопичувач.
 5. Перевірка працездатності чіпа пам'яті.
 6. Збірка девайса й виконання тестування.

Якщо все гаразд, то iPad Air 2 віддається власнику. Також пропонуємо безкоштовну діагностику, під час якої фахівці встановлять, чи є проблеми в мікросхемі пам'яті або потрібен ремонт інших деталей.

У ICOOLA у Львові ми пропонуємо низькі ціни, високу швидкість роботи – полагодимо ваш Айпад за 30-60 хвилин. Ми пропонуємо не тільки високий сервіс, ввічливе обслуговування але також дбаємо про екологію. За кожен відновлений нами гаджет ми висаджуємо одне дерево. Якщо ваш Айпад не працює, чи потрібна термінова заміна мікросхеми пам'яті NAND / Flash на iPad Air 2, звертайтеся до нас в ICOOLA.