Заміна мікросхеми пам'яті NAND/Flash на iPad Air 2

Заміна мікросхеми пам'яті NAND/Flash на iPad Air 2
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 900 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Айпад Air 2 служить довго, але в процесі експлуатації, як і на іншому пристрої, можуть траплятися поламки. Одна з них – пошкодження NAND / Flash. Проблема вирішується завжди двома варіантами: компонентний ремонт флеш-пам'яті, який більш доступний за ціною, або дорогий, але ефективний вибір заміни материнської плати. Відповідний варіант підбирається індивідуально в залежності від причини й ступеня поламки.

Як зрозуміти, що потрібна заміна мікросхеми пам'яті NAND / Flash на iPad Air 2?

Незалежно від того, як використовувався Айпад Air 2, є деякі ознаки, які вказують на те, що з NAND щось не так. Будь-який з наступних «симптомів» вказує на наявність проблеми:

 • девайс не включається;
 • гаджет майже весь час перезавантажується - буквально через 3-5 хвилин;
 • відсутє завантаження, девайс прогружається до «яблука» й зависає;
 • наявність екрану в синіх або червоних тонах при перезавантаженні;
 • з’являється «яблуко», а потім девайс вимикається;
 • час від часу трапляються мимовільні перезавантаження;
 • якщо спробувати виконати відновлення iOS в iTunes, відображається помилка «4013».

Переважно причини таких проблем з Айпад трапляються після його падіння або механічного пошкодження. Також можуть посприяти невдалі поновлення, спроби виконати Jailbreak. У будь-якому випадку краще ремонт довірити фахівцям, наприклад, сервісному центру ICOOLA у Львові.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та замінити мікросхему пам'яті NAND/Flash на iPad Air за найдоступнішою ціною!

Як виконується заміна мікросхеми пам'яті NAND / Flash на iPad Air 2?

Заміна мікросхеми пам'яті на Айпад Air 2 – досить довгий та складний процес. Його повинен виконувати лише кваліфікований фахівець. Працівники центру ICOOLA мають не менше 3 років стажу. Вони діють за загальним алгоритмом.

 1. Діагностика девайса й виявлення проблеми.
 2. Огляд на наявність внутрішніх ушкоджень.
 3. Витяг NAND пам'яті та її діагностика.
 4. Запис призначених для користувача даних на новий флеш-накопичувач.
 5. Перевірка працездатності чіпа пам'яті.
 6. Збірка девайса й виконання тестування.

Якщо все гаразд, то iPad Air 2 віддається власнику. Також пропонуємо безкоштовну діагностику, під час якої фахівці встановлять, чи є проблеми в мікросхемі пам'яті або потрібен ремонт інших деталей.

У ICOOLA у Львові ми пропонуємо низькі ціни, високу швидкість роботи – полагодимо ваш Айпад за 30-60 хвилин. Ми пропонуємо не тільки високий сервіс, ввічливе обслуговування але також дбаємо про екологію. За кожен відновлений нами гаджет ми висаджуємо одне дерево. Якщо ваш Айпад не працює, чи потрібна термінова заміна мікросхеми пам'яті NAND / Flash на iPad Air 2, звертайтеся до нас в ICOOLA.