Заміна мікросхеми Wi-Fi на iPad 4

Заміна мікросхеми Wi-Fi на iPad 4
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 400 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

За нормальне функціонування безпровідного інтернету відповідає мікросхема Wi-Fi. Завдяки даній функції користувач отримує можливість працювати у будь-якому місці де є мережа, або по іншому поводити своє дозвілля. Однак з підключенням до бездротового інтернету можуть виникати проблеми. Як правило, причиною цього може стати вихід з ладу мікросхеми Wi-Fi.

Що робити в подібній ситуації? Ні в якому разі не потрібно намагатися здійснити ремонт самостійно. При виникненні проблеми краще звернутися за допомогою до сервісного центру ICOOLA.

Для чого здійснюють заміну мікросхеми Wi-Fi на Айпад 4

Спричинити несправність  мікросхеми Wi-Fi можуть наступні причини:

  • використання неліцензійного програмного забезпечення;
  • проблеми з антеною Wi-Fi;
  • не оновлена версія операційної системи;
  • некоректна робота провайдера.

Навіть для розв'язання даних проблем буде потрібне індивідуальне рішення, яке зможе запропонувати лише професіонал. Крім цього, досить часто необхідність ремонту мікросхеми Wi-Fi виникає як наслідок попереднього ремонту. Тому варто довіряти свій гаджет лише досвідченим майстрам.

В чому складність заміни мікросхеми Wi-Fi на iPad 2012 у Львові

Перед здійсненням ремонтних дій у сервісному центрі проводять діагностику. Складність процедури заміни мікросхеми полягає у тому, що планшет потрібно повністю розібрати. Процес виглядає наступним чином:

  1. Планшет розбирають.
  2. Витягають дисплейний модуль.
  3. Від’єднують шлейфи.
  4. Знімають материнську плату під якою і знаходиться мікросхема.

Далі здійснюється ремонт, або заміна компонента. Після проведення всіх дій Айпад збирають та тестують й тільки після цього віддають власнику.

До речі, ми не тільки збираємо цікаву інженерну інформацію, але і ремонтуємо техніку Apple. У нас ви можете скористатися заміною мікросхеми Wi-Fi на iPad 2 з гарантією!

Гарантії які готова запропонувати компанія ICOOLA на ремонт мікросхеми Wi-Fi на iPad 2012

Звертаючись до сервісного центру ICOOLA ви можете бути впевнені, що ваш планшет повернуть до робочого стану. У нас працюють досвідчені фахівці з наявністю практичного досвіду роботи від 3-х років. А для заміни мікросхеми Wi-Fi знадобиться 30-60 хв.

Наша компанія не працює з посередниками, тому готова запропонувати вам найнижчі ціни у Львові. Ми працюємо лише з перевіреними роками імпортерами деталей, тому можемо надати гарантію на виконаний ремонт.

Не намагайтеся виконати ремонт самостійно, адже це може лише погіршити ситуацію. При виникненні проблем звертайтеся до нашого сервісного центру.