Заміна мікросхеми Wi-Fi на iPad 4

Заміна мікросхеми Wi-Fi на iPad 4
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 400 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

За нормальне функціонування безпровідного інтернету відповідає мікросхема Wi-Fi. Завдяки даній функції користувач отримує можливість працювати у будь-якому місці де є мережа, або по іншому поводити своє дозвілля. Однак з підключенням до бездротового інтернету можуть виникати проблеми. Як правило, причиною цього може стати вихід з ладу мікросхеми Wi-Fi.

Що робити в подібній ситуації? Ні в якому разі не потрібно намагатися здійснити ремонт самостійно. При виникненні проблеми краще звернутися за допомогою до сервісного центру ICOOLA.

Для чого здійснюють заміну мікросхеми Wi-Fi на Айпад 4

Спричинити несправність  мікросхеми Wi-Fi можуть наступні причини:

  • використання неліцензійного програмного забезпечення;
  • проблеми з антеною Wi-Fi;
  • не оновлена версія операційної системи;
  • некоректна робота провайдера.

Навіть для розв'язання даних проблем буде потрібне індивідуальне рішення, яке зможе запропонувати лише професіонал. Крім цього, досить часто необхідність ремонту мікросхеми Wi-Fi виникає як наслідок попереднього ремонту. Тому варто довіряти свій гаджет лише досвідченим майстрам.

В чому складність заміни мікросхеми Wi-Fi на iPad 2012 у Львові

Перед здійсненням ремонтних дій у сервісному центрі проводять діагностику. Складність процедури заміни мікросхеми полягає у тому, що планшет потрібно повністю розібрати. Процес виглядає наступним чином:

  1. Планшет розбирають.
  2. Витягають дисплейний модуль.
  3. Від’єднують шлейфи.
  4. Знімають материнську плату під якою і знаходиться мікросхема.

Далі здійснюється ремонт, або заміна компонента. Після проведення всіх дій Айпад збирають та тестують й тільки після цього віддають власнику.

До речі, ми не тільки збираємо цікаву інженерну інформацію, але і ремонтуємо техніку Apple. У нас ви можете скористатися заміною мікросхеми Wi-Fi на iPad 2 з гарантією!

Гарантії які готова запропонувати компанія ICOOLA на ремонт мікросхеми Wi-Fi на iPad 2012

Звертаючись до сервісного центру ICOOLA ви можете бути впевнені, що ваш планшет повернуть до робочого стану. У нас працюють досвідчені фахівці з наявністю практичного досвіду роботи від 3-х років. А для заміни мікросхеми Wi-Fi знадобиться 30-60 хв.

Наша компанія не працює з посередниками, тому готова запропонувати вам найнижчі ціни у Львові. Ми працюємо лише з перевіреними роками імпортерами деталей, тому можемо надати гарантію на виконаний ремонт.

Не намагайтеся виконати ремонт самостійно, адже це може лише погіршити ситуацію. При виникненні проблем звертайтеся до нашого сервісного центру.