Заміна мікросхеми Wi-Fi на iPad 6

Заміна мікросхеми Wi-Fi на iPad 6
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 100 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Будь-який пристрій від компанії Apple – це перш за все надійний та функціональний гаджет. За допомогою Wi-Fi модуля власники Айпад 6 мають можливість обмінюватися фотографіями, спілкуватися у соціальних мережах та слідкувати за всіма актуальними новинами. І це далеко не основні можливості.

Несправність мікросхеми Wi-Fi на iPad 6 – досить рідка проблема, однак її виникнення принесе значний дискомфорт власнику планшета. Якщо виникла подібна ситуація, не варто поспішати до магазину для придбання нового пристрою, адже відремонтувати несправність під силу майстрам сервісного центру ICOOLA.

Чому може виникнути необхідність заміни мікросхеми Wi-Fi на Айпад 2018

В основі Wi-Fi з’єднання на Айпаді стоїть спеціальна мікросхема. Як правило, проблеми з нею можуть виникати з наступних причин:

  • виникли проблеми у роботі коаксіального кабелю, який відповідає за передачу сигналів;
  • неполадки які спричинені механічними пошкодженням, зношенням деталі;
  • вплив конденсату;
  • збій операційної системи;
  • порушення функціональності антени Wi-Fi.

Як здійснюється заміна мікросхеми Wi-Fi на iPad 6 у Львові

Подібні ремонтні дії неможливо здійснити самостійно у домашніх умовах, оскільки все правильно виконати можуть лише досвідчені майстри за допомогою професійного обладнання.

Вартість Айпаду достатньо велика, щоб проводити над ним експерименти. Тому не потрібно намагатися самостійно ремонтувати пристрій, краще довірити подібну справу професіоналам.

Зазначимо, що ми постійно збираємо корисні матеріали щодо інженерії. Нам важливо запропонувати якісні послуги з відновлення Apple. Ми перші в Україні, хто робить заміну мікросхеми Wi-Fi на iPad 5 на такому високому рівні.

У сервісному центрі заміна мікросхеми Wi-Fi буде здійснена у певній послідовності:

  1. Візуальний огляд пристрою на наявність пошкоджень та проведення діагностики.
  2. Розбір корпуса, в залежності від причини несправності може бути здійснено очищення від пилу.
  3. Заміна несправної мікросхеми на нову.
  4. Тестування відремонтованого гаджета та повернення його власнику.

Чому для ремонту мікросхеми Wi-Fi на Айпад 2018 потрібно обрати сервісний центр ICOOLA?

Сервісний центр ICOOLA вже не перший рік здійснює діяльність у даній сфері. Ми спеціалізуємося виключно на ремонті техніки Apple, тому досконало знаємо її особливості.

Обираючи наш сервісний центр ви зможете отримати повністю відновлений планшет вже у день звернення. Адже ремонт займе всього лиш 30-60 хв.

Ми співпрацюємо з прямим імпортером деталей, тому можемо запропонувати вам найнижчу ціну у Львові на ремонт Айпаду. Крім цього, на виконані роботи ви зможете отримати гарантію. Наявність професійного обладнання дозволяє нам здійснювати ремонт різного рівня складності. Тому звертайтеся до нас при виникненні будь-яких проблем у роботі iPad 6.