Заміна мікросхеми Wi-Fi на iPad 6

Заміна мікросхеми Wi-Fi на iPad 6
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 000 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Будь-який пристрій від компанії Apple – це перш за все надійний та функціональний гаджет. За допомогою Wi-Fi модуля власники Айпад 6 мають можливість обмінюватися фотографіями, спілкуватися у соціальних мережах та слідкувати за всіма актуальними новинами. І це далеко не основні можливості.

Несправність мікросхеми Wi-Fi на iPad 6 – досить рідка проблема, однак її виникнення принесе значний дискомфорт власнику планшета. Якщо виникла подібна ситуація, не варто поспішати до магазину для придбання нового пристрою, адже відремонтувати несправність під силу майстрам сервісного центру ICOOLA.

Чому може виникнути необхідність заміни мікросхеми Wi-Fi на Айпад 2018

В основі Wi-Fi з’єднання на Айпаді стоїть спеціальна мікросхема. Як правило, проблеми з нею можуть виникати з наступних причин:

  • виникли проблеми у роботі коаксіального кабелю, який відповідає за передачу сигналів;
  • неполадки які спричинені механічними пошкодженням, зношенням деталі;
  • вплив конденсату;
  • збій операційної системи;
  • порушення функціональності антени Wi-Fi.

Як здійснюється заміна мікросхеми Wi-Fi на iPad 6 у Львові

Подібні ремонтні дії неможливо здійснити самостійно у домашніх умовах, оскільки все правильно виконати можуть лише досвідчені майстри за допомогою професійного обладнання.

Вартість Айпаду достатньо велика, щоб проводити над ним експерименти. Тому не потрібно намагатися самостійно ремонтувати пристрій, краще довірити подібну справу професіоналам.

Зазначимо, що ми постійно збираємо корисні матеріали щодо інженерії. Нам важливо запропонувати якісні послуги з відновлення Apple. Ми перші в Україні, хто робить заміну мікросхеми Wi-Fi на iPad 5 на такому високому рівні.

У сервісному центрі заміна мікросхеми Wi-Fi буде здійснена у певній послідовності:

  1. Візуальний огляд пристрою на наявність пошкоджень та проведення діагностики.
  2. Розбір корпуса, в залежності від причини несправності може бути здійснено очищення від пилу.
  3. Заміна несправної мікросхеми на нову.
  4. Тестування відремонтованого гаджета та повернення його власнику.

Чому для ремонту мікросхеми Wi-Fi на Айпад 2018 потрібно обрати сервісний центр ICOOLA?

Сервісний центр ICOOLA вже не перший рік здійснює діяльність у даній сфері. Ми спеціалізуємося виключно на ремонті техніки Apple, тому досконало знаємо її особливості.

Обираючи наш сервісний центр ви зможете отримати повністю відновлений планшет вже у день звернення. Адже ремонт займе всього лиш 30-60 хв.

Ми співпрацюємо з прямим імпортером деталей, тому можемо запропонувати вам найнижчу ціну у Львові на ремонт Айпаду. Крім цього, на виконані роботи ви зможете отримати гарантію. Наявність професійного обладнання дозволяє нам здійснювати ремонт різного рівня складності. Тому звертайтеся до нас при виникненні будь-яких проблем у роботі iPad 6.