Заміна поліфонічного динаміка на iPad Air 3

Заміна поліфонічного динаміка на iPad Air 3
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 100 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Користуватися планшетом з несправним звуком вкрай незручно. Не можна почути вхідні дзвінки та повідомлення, прослухати улюблену музику або подивитися відео. При виявленні будь-яких проблем зі звуком на Айпад Air 3 слід відразу ж звернутися до фахівців в сервісний центр.

Причини несправності, як її визначити?

Не завжди неполадки зі звуком викликані саме поломкою поліфонічного динаміка. Найпростіший та надійний метод, як перевірити наявність даного виду пошкодження – запустити додаток «Диктофон». Якщо видно, що йде запис звуку, рухається шкала відтворення, просто нічого не чути, то проблема дійсно з динаміком Айпада Air 3.

Також для даного типу поломок характерні:

  • тихий звук при встановленій максимальній гучності;
  • відсутня мелодія дзвінка або повідомлень, музика в іграх й додатках, при тому що пристрій не було переведено до беззвучного режиму;
  • звук супроводжується перешкодами.

Причинами проблем можуть виступати механічні пошкодження або контакт з рідиною. Якщо iPad Air 3 впав, сильно вдарився або деформувався корпус, динамік міг постраждати при цьому. При попаданні води або іншої рідини відбувається окислення внутрішніх деталей, що також призводить до проблем зі звуком.

Ще одна причина – звичайне засмічення динаміка. Для подібного випадку досить акуратно почистити гаджет.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та замінити поліфонічний динамік Айпад Air 2 за найдоступнішою ціною!

Як поміняти динамік на iPad Air 3?

Самостійно проводити такий тип ремонтних робіт вкрай складно. Будуть потрібні спеціальні інструменти, а також навички. Тому краще довірити цю роботу майстрам сервісного центру.

Через особливості конструкції Айпада Air 3 для заміни поліфонічного динаміка потрібно повністю розібрати пристрій. Майстри проводять такі дії.

  1. Нагрівають та знімають тачскрін.
  2. Потім прибирають дисплей.
  3. Від’єднують шлейфи сенсора й екрану.
  4. Виймають системну плату й акумулятор.
  5. Знімають роз'єми для фронтальної камери, антени та іншого.
  6. Виймають динамік та встановлюють новий.
  7. Збирають планшет.

Для проведення заміни поліфонічного динаміка на iPad Air 3 за оптимальною ціною, ви можете звернутися до фахівців ICOOLA у Львові. Наші майстри мають більше трьох років досвіду роботи з поломками гаджетів. Тому ремонт планшета займе всього 30-60 хвилин, в залежності від складності пошкодження. Для запису потрібно зателефонувати за номером 0-800-602-250.