Заміна поліфонічного динаміка на iPad Air 3

Заміна поліфонічного динаміка на iPad Air 3
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 100 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Користуватися планшетом з несправним звуком вкрай незручно. Не можна почути вхідні дзвінки та повідомлення, прослухати улюблену музику або подивитися відео. При виявленні будь-яких проблем зі звуком на Айпад Air 3 слід відразу ж звернутися до фахівців в сервісний центр.

Причини несправності, як її визначити?

Не завжди неполадки зі звуком викликані саме поломкою поліфонічного динаміка. Найпростіший та надійний метод, як перевірити наявність даного виду пошкодження – запустити додаток «Диктофон». Якщо видно, що йде запис звуку, рухається шкала відтворення, просто нічого не чути, то проблема дійсно з динаміком Айпада Air 3.

Також для даного типу поломок характерні:

  • тихий звук при встановленій максимальній гучності;
  • відсутня мелодія дзвінка або повідомлень, музика в іграх й додатках, при тому що пристрій не було переведено до беззвучного режиму;
  • звук супроводжується перешкодами.

Причинами проблем можуть виступати механічні пошкодження або контакт з рідиною. Якщо iPad Air 3 впав, сильно вдарився або деформувався корпус, динамік міг постраждати при цьому. При попаданні води або іншої рідини відбувається окислення внутрішніх деталей, що також призводить до проблем зі звуком.

Ще одна причина – звичайне засмічення динаміка. Для подібного випадку досить акуратно почистити гаджет.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та замінити поліфонічний динамік Айпад Air 2 за найдоступнішою ціною!

Як поміняти динамік на iPad Air 3?

Самостійно проводити такий тип ремонтних робіт вкрай складно. Будуть потрібні спеціальні інструменти, а також навички. Тому краще довірити цю роботу майстрам сервісного центру.

Через особливості конструкції Айпада Air 3 для заміни поліфонічного динаміка потрібно повністю розібрати пристрій. Майстри проводять такі дії.

  1. Нагрівають та знімають тачскрін.
  2. Потім прибирають дисплей.
  3. Від’єднують шлейфи сенсора й екрану.
  4. Виймають системну плату й акумулятор.
  5. Знімають роз'єми для фронтальної камери, антени та іншого.
  6. Виймають динамік та встановлюють новий.
  7. Збирають планшет.

Для проведення заміни поліфонічного динаміка на iPad Air 3 за оптимальною ціною, ви можете звернутися до фахівців ICOOLA у Львові. Наші майстри мають більше трьох років досвіду роботи з поломками гаджетів. Тому ремонт планшета займе всього 30-60 хвилин, в залежності від складності пошкодження. Для запису потрібно зателефонувати за номером 0-800-602-250.