Заміна роз'єму навушників на iPad Air

Заміна роз'єму навушників на iPad Air
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
800 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Навушники є невід'ємним компонентом при користуванні планшетом. Погодьтеся, не завжди зручно слухати музику, переглядати фільм або відео на YouTube на повну гучність в присутності інших людей. На жаль, іноді трапляються ситуації, коли ви вставляєте навушники в роз’єм і розумієте, що звука в них немає. Пересічний користувач перш за все знайде проблему у самих навушниках і відразу побіжить купувати нові. 

Але не поспішайте робити цього, адже може бути таке, що навіть нові навушники не ліквідують проблему, якщо вона полягає у ламанні роз’єму. Рекомендуємо звернутися до сервісного центру ICOOLA у Львові, якщо у вас виникли несправності гаджетів Apple будь-якого характеру. Якщо бажаєте, можете попередньо зателефонувати нам за номером: 0 800 602 250. 

Якими можуть бути причини ламання роз’єму навушників на моєму Айпад Air?

  • механічне пошкодження;
  • окислення контактів або коротке замикання;
  • пошкодження деталей звукового програвача;
  • некоректна робота програмного забезпечення iOS (в такому випадку допомагає перепрошивка ПЗ).

Точну причину ламання вдасться дізнатися лише після розбирання корпусу айпада. Не намагайтеся робити це самостійно в домашніх умовах, якщо не маєте для цього спеціальних інструментів та іншого необхідного обладнання. Якою б не була причина, наші спеціалісти з досвідом роботи більше 3-ох років відремонтують пристрій за максимально низькою ціною.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом і замінити роз'єм навушників на Айпад 8 за найдоступнішою ціною!

Чому я маю звернутися до сервісного центру ICOOLA при виникненні ламання на iPad Air?

Наша компанія клієнтоорієнтована, ми завжди йдемо назустріч і вже протягом 8 років допомагаємо людям у ремонті ламань їхніх гаджетів. Ми розуміємо, що у наш час складно провести навіть один день без iPhone чи iPad, якщо там знаходяться документи для роботи, ігри для дітей, Apple Pay і безліч інших важливих функцій та додатків, без яких не уявити сучасне життя. Тому професіонали у нашому сервісному центрі виконають ремонт ламання за короткий проміжок часу, не більше 30-60 хвилин. Маємо надію, що співпраця з нами принесе вам лише позитивні емоції.

Також ми не забуваємо про захист навколишнього середовища і досить відповідально ставимося до цього питання: саджаємо 1 дерево у Львові за 1 відновлений нами пристрій.