Заміна роз'єму навушників на iPad Pro 4 11

Заміна роз'єму навушників на iPad Pro 4 11
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
2 300 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Чому слід виконувати заміну роз'єму навушників на iPad Pro 4 11 в ICOOLA.UA?

ICOOLA.UA - це найбільший сервісний центр Apple в Західній Україні, що сконцентрував в одному місці понад 40 високопрофесійних майстрів та інженерів по ремонту будь-яких яблучних девайсів. У нас ви легко можете замовити заміну роз'єму навушників на iPad Pro 4 11 та отримати гарантію на виконану роботу. 

Відзначимо, що ми використовуємо лише оригінальні, високоякісні запчастини та співпрацюємо з постачальниками напряму. Власний сервіс та великі обсяги замовлень дозволяють нам запропонувати нашим клієнтам найнижчу ціну на ринку, адже ми розуміємо, наскільки важливим є функціональність гаджета.

Як проходить процес заміни роз'єму навушників на iPad Pro 4 11?

Все дуже просто, як тільки ми отримали ваш девайс, одразу ж приступаємо до діагностики, щоб виявити причину несправності. Після цього, вам повідомляється остаточна ціна заміни роз'єму навушників та майстер приступає до виконання сервісних робіт.

Варто зазначити, що після ремонту ви отримаєте гарантію, терміном на 1 місяць та чек про надані послуги. Кожний девайс, після процесу відновлення проходить 3-етапи стрес-тестів, то ж, ймовірність того, що з ним буде щось не так, зведена до мінімуму.

Відзначимо, що ви можете скористатися сервісними послугами компанії ICOOLA.UA, знаходячись і у іншому місті. Для цього необхідно зв’язатись з нами за номером 0-800-602-250 та повідомити менеджера про те, що ви хочете замовити послуги ремонту. Він проінформує вас про місце, куди та як саме слід відправити свій пристрій, щоб ми змогли виконати ремонт.

Які переваги ви отримаєте, звернувшись у наш сервісний центр Apple?

Ми - це найкращий магазин та сервіс Apple, позаяк відрізняємось перед конкурентами величезною кількістю переваг:

  • Притримуємось ідей сталого розвитку та кругової економіки;
  • Надаємо гарантію 1 рік на всі Apple iPhone у нашому магазині;
  • Надаємо гарантію 1 місяць на всі послуги ремонту;
  • Садимо дерево за кожний проданий iPhone;
  • Використовуємо вторсировину для виготовлення коробок;
  • Проводимо 3-рівні перевірки якості гаджета;
  • Допомагаємо українській армії;
  • Виконуємо ремонт iPhone для військових безкоштовно.

І це лише невелика частина того, що ми робимо, щоб бути найкращими в плані продажу та сервісу техніки Apple. Обираючи Айкула, ви обираєте майстерню №1, яка надає якісні послуги, будь-які безкоштовні консультації та виконує ремонт за найнижчою ціною в Україні!